Sassuolo — Torino maçı, İtalya Serie A’nın tahmini

Cuma günü Mapei-Citta del Tricolore stadyumu’ndaki Serie A toplantısı, sassuolo’nun ev sahiplerini Torino’yu selamlarken görüyor .

Betin bonus kodu tüm ipuçlarını, istatistikleri ve sassuolo — Torino maç öncesi anketimizi (ve aynı zamanda en iyi oyun şanslarını) inceleyin.

Sassuolo

Sassuolo, Serie A 2-1’de Roma’ya karşı son maçında kaybettikten sonra buradaki son maçını geliştirmeye çalışacak.

O maçta sassuolo’nun topu yüzde 51, 14’ü gole, 7’si hedefe isabet etti. Sassuolo Protokolündeki tek oyuncu Philip Juricic’ti (57′). Roma hedefe 17 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Brian Cristante (37′) ve Stefan El-Shaaravi (91’) kendilerini «Roma»lehine ayırdılar.

Sassuolo Alessio Dionisi, önceki altı çıkışında toplamda 10 kez hedefi vurdu. Öte yandan, aynı zamanda kaçırdıkları gol sayısı 8’dir.

Torino

Torino, Serie a’yı son maçında Salernitana’ya karşı 4-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya katılacak.

O maçta Torino %58’lik bir topa sahipti ve hedefe 14 kez vurdu, 7 vuruşla kaleye çarptı. Torino’da Antonio Sanabria (45 dakika), Bremer (65 dakika), Tommaso (87 dakika) ve Sasha Lukic (91 dakika) gol attı. Salernitana hedefe 8 atış yaptı, 2 tanesi hedefe çarptı.

Önceki 6 maçta Torino Ivan Yuriç, golü toplam 7 kez attı ve maç başına ortalama sonuç 1,17 oldu.

Yüz yüze

22 Aralık 2018’den kalma önceki yüz yüze karşılaşmalarının incelenmesi, Sassuolo’nun bu maçlardan 1’ini, Torino’nun ise 3’ünü kazandığını ve berabere sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu oyunlarda da kafa sıkıntısı yoktu: toplam 24, maç başına ortalama 4 gol.

Ligin bu kulüpleri içeren son maçı, Torino’nun sassuolo’nun 3-2’lik skoruyla sona ermesiyle Serie A’nın 24.oyun günü olan 17.03.2021 oldu.

O maçta Torino %49’luk topa sahipti ve 11’i hedefe isabet eden 18 gol attı. Goller Simone Zaza (77 ‘, 92’) ve Rolando Mandragora (87‘) tarafından atıldı.

Sassuolo’nun hedefine 14 vuruş vardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Domenico Berardi (6’, 38′) kendini mükemmelleştirdi. Hakem Maurizio Mariani tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Sassuolo

Filippo Romagna (patellanın yırtılması), Nicolas Sciappacasse (çapraz bağların yırtılması) ve Pedro Obiang (kalp yetmezliği) sassuolo’nun patronu Alessio Dionisi için oynayamayacaklar.

Takım haberleri: Torino

Torino’nun patronu Ivan Yurich’in sınırlı kullanılabilirliğe sahip bir takım seçmesi gerekiyor. Armando Izzo (baldır yaralanması), Ben Lhassin KONE (diz yaralanması), Simone Edera (çapraz bağ kopması), Simone verdi (kas yorgunluğu), Andrea Belotti (fibula tendon yaralanması) ve Simone Zaza (diz yaralanması) olmayacak isimlerdir. komuta listesinde olmak.

Tahmin

Buradaki değerlendirmemiz, Torino’nun bu sassuolo takımına üstünlük sağlayacağına inandığımız bir işi olması için Torino’nun iyi bir işi olabileceğidir.

Bu yüzden bu oyunun sonunda sassuolo’nun 1-0 galibiyetiyle çok rekabetçi bir karşılaşma seçtik.

Bunun zor olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: