Shakhtar Donetsk-Şampiyonlar Ligi elemelerinde Monako

Önümüzdeki Çarşamba günü LH «Donetsk» eleme turnuvasının maçında Donetsk «Shakhtar ” monaco’ya karşı sahaya çıkacak .

Shakhtar Donetsk-Monaco maçlarının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet turkey partnerimizin web sitesinde bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Shakhtar Donetsk

Donetsk “Shakhtar «umuyor zafer sonra son sonuç — 0: 3 Premier Ligi’nde karşı Odessa»Chernomorets”.

En son sonuçları, Donetsk «Madenci» nin koruma kalitesinin belirgin olduğu gerçeğini vurgulamaktadır. Shakhtar Donetsk cimrilik yaptı: son 6 maçında hesabından attığı gol sayısı 4 oldu. Bununla birlikte, böyle bir düzenlilik mutlaka bir sonraki oyunda devam etmeyecektir.

Monako

Ligue 1 yarışmasında RC Lens’e karşı önceki oyunlarında yenildikten sonra, Monaco ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Monaco %71’lik bir topa sahipti ve 9 gol attı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Öte yandan RC Lens, hedefe 4 vuruş, hedefe 2 vuruş yaptı. Ignatius Ganago (51 dakika) ve Simon Banza (94 dakika) kendilerini RC Lens için ayırdılar.

Monaco’nun oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde, ikisi ile rakip taraflar arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde oyun başına atılan toplam ortalama gol sayısı 2’dir ve Les Rouge et Blanc tarafından atılan ortalama gol sayısı 1’dir.

Takım haberleri: Shakhtar Donetsk

Georgy Sudakov( Kas yaralanması), Valery Cooper (dizdeki eklem içi bağın kopması), Junior Moraes (çapraz bağın kopması) ve Anatoly Trubin (menisküs rüptürü) Donetsk «Shakhtar» Roberto de Zerbi’nin antrenörü için mevcut değildir.

Takım haberleri: Monaco

Monaco’nun patronu Nico Kovacu’nun büyük ölçüde kadrosuyla, fitness konusunda sadece bir endişe var. Jean Marceline (yırtık kas lifi) harekete geçmeyecek.

⚡ Tahmin

Donetsk’in Shakhtar’ın, onları öne çıkarmak için en az bir kez gol atması gerektiğine inandığımız Monaco milli takımına karşı gol atmak için bir şeyler yapması gerektiğine inanıyoruz.

Maçın sonunda Monaco için 0: 1’lik galibiyetle çok eşit bir maç yaptık.

Umarım iyi bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: