Shanghai Shenhua — Changchun Yatai Çin Süper Ligi

Her iki takımın taraftarları, Shanghai Shenhua’nın Changchun Yatai ile  karşı karşıya  geleceği Cuma günü yapılması planlanan 2020 Süper Lig maçını bekliyor   .

Maçlar için tüm tahminlerimizi, maç öncesi anketleri ve Shanghai Shenhua – Changchun Yatai istatistiklerini ve en iyi oran oranlarını görmek için 1xbet turkey gidin .

Şanghay shenhua

Shanghai Shenhua  , Süper Lig 2020’de Hebei China Fortune ile 0-0 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

Önceki altı maçta, Shanghai Shenhua Kang Hee Choi’nin takımı hedefi 6 kez vurdu – maç başına ortalama gol sayısı 1.

Çangçun Yatai

Changchun Yatai  , son maçında Şanghay SIPG’yi yenerek 2020 Süper Lig’i 2-1 kazandıktan sonra bu toplantıya geliyor.

Changchun Yatai son 6 maçında 12 gol kaydetti. Changchun Yatai de bu maçların her birinde gol attı. Bu maçlar sırasında rakiplerinin nasıl 6 gol attığını gördüler.

Yüz yüze

10/30/2016 tarihli önceki kafa kafaya toplantılarının bir incelemesi, Shanghai Shenhua’nın bu maçlardan 1’ini, Changchun Yatai’nin 2’sini toplam 3 beraberlik ile kazandığını ortaya koyuyor.

Bu periyotta toplam 13 gol attılar, bunların 6’sı Shanghai Flower ve 7’si Yatai tarafından atıldı. Bu maç başına ortalama 2.17 gol demek.

Takım haberleri: Şanghay Shenhua

Cheng Tseng (kaburga kırığı) ve Xinli Peng (kaburga kemiği kırığı), Shenhua patronu Kan-hee Choi için oynayamayacak. Yue Zhu diskalifiye nedeniyle bu maça katılamıyor.

Takım haberleri: Changchun Yatai

Seçilebilecek sakatsız bir takımla, Changchun Yatai menajeri Yang Chen bu maçtan önce kondisyon konusunda endişelenmiyor.

⚡ Tahmin

İşte Changchun Yatai’nin hayati bir hedefe ulaşmak için Shanghai Shenhua takımına karşı bir gol attığını görmek için çok çaba sarf etmesi gereken bir oyun.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Shanghai Shenhua için 1: 0 avantajıyla çok rekabetçi bir oyun sunuyoruz.

Umarım iyidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: