Sheffield United — Carlisle United EFL Kupası

Salı günü Sheffield United’ın Carlisle United’a karşı oynadığı EFL Kupası çekilişinin zamanı yaklaşıyor .

Sheffield United — Carlisle United maçlarının tahminleri, istatistikleri ve sonuçları ve en son bahis oranları 1xbet promosyon kodu nasıl alınır görülebilir.

Sheffield United

Sheffield United, Birmingham City’ye karşı önceki oyunlarında 0: 1 şampiyonluk yenilgisinden sonra burada en iyi skoru hedefleyecek.

O maçta, Sheffield United %75 topa sahipti ve 16 gol attı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Birmingham City, 2 tanesi hedefe isabet eden 9 atış yaptı. Maxim Colin (19′) Birmingham City takımının golcüsü oldu.

Son oyunlarda, Sheffield United iyi bir saldıran formda değildi. Son altı maçta rakip takımlara karşı toplam gol sayısı sadece 2 gol. Bu karşılaşmalarda Sheffield United da 8 gol attığını gördü.

Carlisle United

Önceki maçında Carlisle United, Colchester United ile ikinci lig maçında 0: 0 berabere kaldı.

Carlisle United’ı içeren önceki altı karşılaşmanın 5’inde, rakip takımlarla aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde oyun başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1.67’dir ve Kambriyen için ortalama gol sayısı 0.83’tür. Ancak, şimdi bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmediğini görmek için beklemeliyiz.

Yüz yüze

Daha önceki yüz yüze karşılaşmalarının 19.11.2011’ten itibaren kontrol edilmesi, Sheffield United’ın 3’ü kazandığını ve Carlisle United’ın 2 berabere kaldığını gösteriyor.

Sadece bu dönemde, her iki kulüp de 12 gol attı, bunlardan 7’si the Blades, 5’i Cumbrians. Bu maç başına ortalama 2 gol.

Aralarındaki önceki toplantı, 12 Mart 2014’te ilk ligin 36. oyun günündeydi ve son skor Sheffield United-Carlisle United 1: 0 idi .

Carl Boyson maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Sheffield United

Oliver Mcburney (metatarsal kırık) ve Jack O’Connell (diz cerrahisi), Sheff United’ın patronu Slavisha Jokanovich ile savaşa katılmayacak.

Takım haberleri: Carlisle United

Seçim için tamamen sağlıklı bir grup nedeniyle, Carlisle United antrenörü Chris Beach bu oyundan önce herhangi bir fitness sorunu yok.

🔮 Tahmin

Sheffield United’ın, kendi golünü atması zor olabilecek Carlisle United’a karşı ihtiyaç duydukları golleri atmaya kararlı olduğu hissine sahibiz.

Bu turnuvanın sonunda Sheffield United için kontrollü bir 2-0 galibiyet tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: