Sheffield United — Southampton, EFL Kupası maçının tahmini

Salı günü EFL Kupası programında Sheffield United, Southampton’a karşı oynuyor .

Sheffield United’ın southampton’a karşı oynadığı maçın tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini, 1xbet bonus kodu indirme’deki maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere gözden geçirin.

Sheffield United

Önceki skoruna devam eden Sheffield United , Hull City’ye karşı şampiyonluğu 1: 3’lük bir skorla kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta, Sheffield United %61’lik bir topa sahipti, 8 vuruşta 15 vuruşla kaleye girdi. Sheffield United’da golcüler Billy Sharp (17 dakika) ve John Egan (50.61 dakika) idi. Öte yandan Hull City, 5’i hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Keen Lewis-Potter (74′) «Hull City»için kendini ayırdı.

Sheffield United son zamanlarda oldukça sık özlüyor, ancak kapıları kendileri vurmak için yeterince çaba sarf etmelerine rağmen. Son 6 maçında Sheffield United, savunmada 5 tanesinde cezalandırılırken, 5 tanesinde Protokole girdi.

Southampton

Önceki maçta Southampton, Premier lig maçında Manchester City’ye karşı 0: 0 berabere kaldı.

O maçta Southampton %36’lık bir topa sahip oldu ve 2’si hedefe isabet eden 10 vuruş yaptı. Manchester City hedefe 16 atış yaptı, bunlardan biri hedefe çarptı.

Ralph Hazenhüttle’ın oyuncusu Southampton, son 6 maçında 12 kez gol ızgarasındaydı. Aynı dönemde attığı gollerin toplamı 6’dır.

Yüz yüze

03/02/2009 tarihli son kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Sheffield United’ın bu maçlardan 2’sini ve southampton’un 4’ünü sıfır berabere kaldığında kazandığını gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda iki kulüp toplam 14 gol attı, bunlardan 4’ü Blades ve 10’u Azizleri attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,33’tür.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, Premier Lig’in 27. günü olan 06.03.2021 maçıydı ve Sheffield United’ın 0: 2 Southampton skoruyla sona erdi.

Bu kez Sheffield United %50’lik bir topa sahipti ve 2 golle 8 gol attı.

Öte yandan Southampton, 7’si hedefe isabet eden hedefe 15 darbe indirdi. Goller James Ward-Prouse (32 ‘) ve che Adams (49’) tarafından atıldı. Maçı Paul Tierney değerlendirdi.

Takım haberleri: Sheffield United

Oliver Mcburney (metatarsal kırık), Sander Burge (hamstring yaralanması) ve Jack O’Connell (diz cerrahisi) gaffer Sheffield United Slavishi Jokanovich için mevcut değildir.

Takım haberleri: Southampton

Southampton patronu Ralph Hazenhüttl şu anda takımın engellileriyle savaşmak zorunda kalıyor. Sam McQueen (çapraz bağ yırtığı), will Smallbone (diz yaralanması) ve Shane long (Corona virüsü) bu oyunu kaçıracaklar.

✨ Tahmin

Sheffield United’ın southampton’a bir gol atmanın kolay olmayacağını düşünüyoruz, ki bu da bir avantaja sahip olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90 dakika sonunda Southampton için 0: 1’lik bir galibiyetle iyi bir mücadeleye başlıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: