Sheffield United vs Hull City maçının tahmini

Sheffield United, Çarşamba günü bu şampiyonluk maçında Hull City’yi Bramall Lane’de ağırlayacak.

Sheffield United — Hull City maçı için tüm kullanıcı tahminleri, istatistikleri ve anket sonuçlarımız 1xbet bonus kodu indir’de gösterilmiştir (en iyi bahis oranları dahil).

Sheffield United

Önceki maçını kazanan Sheffield United, Fulham’a karşı 0: 1 şampiyonluk kazandıktan sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor.

O maçta Sheffield United% 29’luk bir topa sahipti ve 2 gol attı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Sheffield United’ın protokolündeki tek oyuncu Iliman Ndiaye (3 ‘) idi. Fulham hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan biri hedefe çarptı.

Paul Heckingbottom’un Sheffield United, son 6 maçında 8 gol attı. Aynı zamanda attığı karşılık gelen gol sayısı 5’dir.

Hull Şehri

Şampiyonanın son maçında Nottingham Forest’a karşı kaybettikten sonra, Hull City ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

O Hull City maçında topun% 46’sı topa sahip oldu ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Hull City’de gol atan tek oyuncu Keen Lewis-Potter (43 ‘) idi. Nottingham Forest kapıdan 9 giriş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Lewis Grubban (55 ‘) ve Brennan Johnson (72’) Nottingham Forest için gol attılar.

Son altı maçında Hull City toplam 9 gol attı. Hull City de bu oyunların her birinde gol attı. Bu maçlar sırasında 6 golün kendi gollerini attığını gördüler. Bu durumda bile, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Yüz yüze

11.04.2017 tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının analizi, Sheffield United’ın bunlardan 4’ünü, Hull City’nin 1’ini kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplam 16 gol attılar, bunlardan 12’si Blades ve 4’ü Kaplanlar attı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 2,67’dir.

Takım Haberleri: Sheffield United

Muhtemelen The Blades bu oyun için 3-4-2-1 sistemini kullanacak ve Wesley Foderingham, Chris Basham, John Egan, Ben Davis, Jayden Bogle, Oliver Norwood, John Fleck, Enda Stevens, Morgan Gibbs’i seçecek gibi görünüyor. -White, Iliman Ndiaye ve Billy Sharp.

Takım Haberleri: Hull City

Tamamen sağlıklı, oyuna hazır bir ekiple, Hull City patronu Grant Mccann, bu çatışmaya girmekten bahsetmek için herhangi bir sağlık sorununa sahip değildir.

Kaplanların Nathan Baxter, Dishon Bernard, Jacob Greaves, Sean Mclaughlin, Ryan Longman, Greg Çocuk, George Huniman, Richard Smallwood, Keen Lewis-Potter, Mallick Wilkes’i içeren 3-5-2 planını kullanabileceğine inanıyoruz. ve Josh Magennis.

⚡ Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Sheffield United kazanmak için ayarlanmış görünüyor ve belki de Hull City ile karşılaştıklarında temiz bir sayfa açıyorlar, ki bu da protokole girmeyi zorlaştırabilir.

Sheffield United için tam zamanlı olarak iyi bir 2-0 galibiyet puanı öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: