Sheffield Wensday — Huddersfield Tahmini

Sheffield Wensday, Pazar günü İngiliz futbol Ligi Kupası çekilişinde Huddersfield ile buluşacak.

1xbet bonus, Sheffield Wensday — Huddersfield Town maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve oyun anketinin sonuçlarını ve güncel oranları göstermektedir.

Sheffield Wensday.

Sheffield Wensday, Derby County’ye karşı şampiyonada 3-3 berabere kaldıktan sonra bu maçı oynayacak.

Bu oyunda, Sheffield Wensday %61’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 9 gol attı. Sheffield Wensday, Sam Hutchinson (45 dakika), Callum Paterson (62 dakika) ve Julian Berner (69 dakika) tarafından puanlandı. Öte yandan Derby County, 4’ü hedefe isabet eden 12 gole sahipti. Martin Waghorn (49’, 78‘) ve Patrick Roberts (52′) Derby County için bir gol attı.

«Sheffield Wensday ” Darren Moore gol toplam 6 kez son altı maçta. Bu oyunlarda kaçırdıkları karşılaştırmalı gol sayısı 9’dur.

Huddersfield Town

Önceki maçta Huddersfield, reading ile şampiyonluk maçında 2-2 berabere kaldı.

Huddersfield Town bu maçta %52 top bulundurma ve 4 golle 11 gol vuruşu gerçekleştirdi. Huddersfield Town’da golcüler Josh Koroma (15 dakika) ve Rarmani Edmonds-Green (93 dakika) idi. Rakibi için “reading” neden 13 atar hedefe, 7 olan vurmak hedef. Michael Olise (18′) ve Yaku Meite (26’) «reading»de kendilerini ayırdılar.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Huddersfield son 6 maçın 5’inde gol attı ve rakipleri toplam 11 gol attı. Terrier savunmasında işler pek iyi gitmiyor.

Yüz yüze

14 Mayıs 2017 tarihli kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine baktığımızda, kulüpler hakkında söylenecek çok az şey var: Sheffield Wensday bu oyunlardan birini kazandı ve Huddersfield 1 ve 4, ana zaman boyunca berabere kaldı.

Bu oyunlarda iki kulüp toplam 8 gol attı, bunlardan 4’ü Baykuş ve 4 gol attı. Bu, oyun başına ortalama 1.33 gol.

Aralarındaki şampiyonadaki son karşılaşma, 17.03.2021 şampiyonasının 37. günüydü ve Sheffield Wensday ile 1: 1, Huddersfield Town ile sonuçlandı.

O zaman, Sheffield Wensday topun %40’ına sahipti ve 8 tanesi hedefe çarptı. Goller Josh Windass (36 ‘) ve Callum Paterson (72’ Autogall) tarafından atıldı.

Rakipleri için “Huddersfield Town” uyguladı 9 vuruş gol, 3 olan vurmak hedef.

Robert Jones maçı değerlendirdi.

📰 Takım haberleri: Sheffield Wensday

Sheffield Wensday patronu Darren Moore, bu düellodan önce fitness konusunda endişelenmiyor, çünkü dizisi tamamen yaralanmalara karşı korunuyor.

📋 Takım haberleri: Huddersfield

Huddersfield antrenörü Carlos Corberan’ın sakatlığı olmadığı için, Huddersfield antrenörü bu maçtan önce bunu bildirmek için fitness konusunda herhangi bir endişeye sahip değil.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Huddersfield, bu Sheffield Wensday dizisinin üzerinde bir gol atmak için bir takım olarak çok çalışmak zorunda kalacak ve bu da en az bir kez gol atmak zorunda kalacak.

Bu nedenle, sürekli bir düdük çaldığında Sheffield Wensday için 1: 0 avantajı ile çok rekabetçi bir karşılaşma bekliyoruz.

Bakalım nasıl gidiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: