Shenzhen FC-Guangzhou RF Çin Süper Ligi tahmin

Pazartesi günü, 2020 Süper Lig maçlarının listesi Guangzhou FC vs Shenzhen yer alacak .

Tüm Tahminlerimizi, anketlerimizi ve Shenzhen FC — Guangzhou R&F maç istatistiklerimizi görmek için partnerimizin 1xbet bonus nasıl kullanılır gidin — maç başına en son oranlarla birlikte.

Shenzhen

Önceki skoruna devam eden Shenzhen, Guangzhou Evergrand’a karşı 2: 1 Süper Lig galibiyetinden sonra 2: 1’lik bir skorla aynı şeyi umuyor.

Maç başına üç veya daha fazla gol atıldı 5 6 son maçları, katıldığı «Shenzhen”. Rakip Taraflar bu oyunlarda 5 puan alırken, Shenzhen 13 puan aldı. Ancak, bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Guangzhou R & F

Guangzhou R & F, 2020 Süper Ligi’ni kazandıktan sonra, önceki maçında Qingdao Huanghai’ye karşı 4: 2’lik bir skorla bu maça girdi.

Son altı maçında, Guangzhou R & F ekibi Jean-Paul Van Gastel, evlerinde toplam 8 kez gol attı ve maç başına ortalama 1.33 gol attı.

Takım haberleri: Shenzhen FC

Bu düşük bir devamsızlık oranı ve büyük ölçüde bozulmamış bir grup oyuncu nedeniyle Shenzhen Futbol Kulübü ustabaşı Jose Granero için tek fitness endişesi. Morteza Pouraliganji (diz ligament rüptürü) özleyecektir.

Takım haberleri: Guangzhou R & F

Guangzhou R&F takım patronu Jean-Paul Van Gastel’in bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yok, çünkü grup tamamen yaralanmadan arındırılmış.

Tahmin

Biz “Shenzhen” savunma bulmak için ona karşı karşıya gelecek “Guangzhou” karşı oynarken en az bir kez gol muhtemeldir düşünüyorum.

Bu nedenle, maçın sonunda Shenzhen için iyi bir 2-0 fark bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: