Slovakya-Hırvatistan maçının tahmini, Dünya Kupası

Cumartesi günü, Slovakya’nın Hırvatistan ile buluşacağı Avrupa Dünya Kupası elemeleri düzenlenecek .

Slovakya — Hırvatistan maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (maç başına en iyi oranlar dahil) görmek için partnerimizin 1xbetten gidin.

Slovakya

Slovakya bu maçta Slovenya karşısında eşit puanla 1: 1 — Avrupa Dünya Kupası elemelerinin ardından oynayacak.

Bu maçta Slovakya, topun sahipliğinin yüzde 52’sini ve hedefte 11 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Slovakya için gol atan tek oyuncu Robert Bojenik (32‘) idi. Öte yandan Slovenya, 5’i hedefe isabet eden hedefe 9 atış yaptı. Petar Stoyanovic (42 ‘) Slovenya için kendini ayırdı.

Son zamanlarda Slovakya nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Gerçekler, Slovakya’nın rakibinin önceki 6 maçının 5’inde 9 gol atarken rakibinin gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor. Ancak, bu maçta böyle bir eğilim devam etmeyebilir.

Hırvatistan

Hırvatistan, son maçında Avrupa Kupası elemeleri maçında Rusya ile 0: 0 berabere kaldı.

Bu maçta Hırvatistan, topun sahipliğinin %60’ını ve kaleye 15 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Rusya, hedefe 8, bunlardan 3’ü de hedefe 8 vuruş yaptı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Hırvatistan son 6 maçtan 6’sında gol attı ve rakipleri toplam 10 gol attı. Arka planda Hırvatistan kesinlikle daha fazlasını başarabilir.

Yüz yüze

Bu kulüplerin katıldığı ligin önceki turnuvası, Hırvatistan 3-1’lik skorla sona erdiğinde 16.11.2019 Euro eleme maçlarının 9.günüydü. Hakem Clement Turpen tarafından yapıldı.

Tahmin

Slovakya’nın bu Hırvatistan takımına karşı bir net bulmak için onunla karşılaşabileceğine inanıyoruz ki, onu kazanacak hayati bir gol alabileceğini düşünüyoruz.

Böylece Hırvatistan’ın Zaferini 90 dakikanın sonunda 0: 1’lik bir skorla izliyoruz.

Bunun yakın olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: