Slovan Bratislava — Olympiakos’un tahmini, Avrupa Ligi elemeleri

Olympiakos, Perşembe günü Slovan Bratislav’a karşı Avrupa Ligi elemeleri için bir düelloya sahip olduklarında savaşa girecek .

Slovan Bratislava-Olympiakos maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız 1xbet (artı maç başına en iyi oranlar) gösterilmiştir.

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor — Süper Lig’de SKF Serezh’e karşı 0: 1’lik bir başarı.

Son altı maçta Vladimir Weiss’in Slovan Bratislava takımı 10 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,67 oldu.

Olympiakos

Olympiakos son 6 maçında 12 gol attı. Olympiakos ayrıca bu oyunların her birinde Protokole girdi. Bu maçlar için rakiplerinin 4 gol attığını gördüler.

Takım haberleri: Slovan Bratislava

Lucas Lovat (yaralanma bilinmiyor) ve David Holman (çapraz bağ yaralanması) Slovan bratislav koçu Vladimir Weiss için oynayamayacaklar.

Takım haberleri: Olympiakos

Olympiakos’un patronu Pedro Martins, neredeyse tamamen çalışan bir kadroyla sadece bir fiziksel formdan endişe ediyor. Konstantinos Fortunis (çapraz bağların kopması) burada oynanmayacak.

💡 Tahmin

Tüm koşulları göz önünde bulundurarak, Slovan Bratislava’nın bu Olympiakos takımının savunmasını kırmak için sağlam bir oyun göstermesi gerekecek, ki bu da skor alabileceğimizi ve zirvede kalabileceğimizi düşünüyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında, Olympiakos için 0: 1’lik bir galibiyetle iyi bir savaş öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: