Sporting Lizbon — Beşiktaş maçının Şampiyonlar Ligi’nde tahmini

Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi programında Sporting Lizbon ve Beşiktaş ile buluşacağız.

Sporting Lizbon — Beşiktaş maç öncesi anketimizin tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve 1xbet yer alan maç öncesi anketimizin yanı sıra maçın son oranlarına da bakın.

Sporting Lizbon

Lizbon Sporting, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor — Primaira’nın Vitoria Guimaraes’e karşı 1-0 zaferi.

O maçta Sporting topu yüzde 51’e sahipti ve 12 gol attı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Sporting’in en başarılı oyuncusu Sebastian Coates (31. dakika) oldu. Öte yandan Vitoria Guimaraes, 2’si hedefe isabet eden 12 gol attı.

Son sonuçları, Sporting’in arka koruma görevlisinin yapabileceği çok şey olduğunu gösteriyor. Sporting Lizbon sert bir şekilde devam etti ve son altı karşılaşmada kalecileri tarafından atılan toplam gol sayısını 3’e çıkardı. Önceki sonuçları saymazsak, bu oyunda trendin devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor. .

Beşiktaş

Süper Lig’in müsabakalarında Hatayspor’a karşı önceki maçlarındaki yenilginin ardından Beşiktaş, buradaki durumu düzeltmeye çalışacak.

Bu maçta Beşiktaş yüzde 64’lük bir topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 17 gol attı. Öte yandan Hatayspor’un golüne 9 darbe indirdiği, bunlardan 2’si hedefe isabet etti. Saba Lobjanidze (6 ‘) Hatayspor’un golcüsü oldu.

Formlarına bakıldığında, Beşiktaş’ın son 6 maçının 6’sında attığı ve rakiplerinin toplam 12 gol atmasına izin verdiği görülüyor. Savunma açısından Beşiktaş’ın biraz zayıf noktası var gibi görünüyor.

Yüz yüze

Ligin bu ikisinin de yer aldığı önceki maçı, Şampiyonlar Ligi’nin üçüncü günü 19.10.2021’de Lizbon’daki Sporting 1: 4’lük skorla sona erdiğinde oynanan maçtı.

Bu maçta Beşiktaş yüzde 63’lük topa sahipti ve 9 gol atarken, 2’si de hedefe çarptı. Protokoldeki tek oyuncuları Cyl Larin’di (24 ‘).

Sporting Lizbon, 9’u hedefe isabet eden hedefe 20 vuruş yaptı. Sebastian Coates (15 ‘, 27’), Pablo Sarabia (44 ‘) ve Paulinho (89’) kendilerini ayırt ettiler. Slavko Vincic maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Sporting Lizbon

Sporcunun binicisi Ruben Amorim’in, aksi takdirde tamamen eğitilmiş bir grup oyuncudan endişe etmesi gereken tek bir fitness kaygısı var. Thiago Thomas (Bilinmeyen yaralanma) rekabet dışındadır.

Takım Haberleri: Beşiktaş

Beşiktaş’ın patronu Sergen Yalçın şu anda takımın engellileriyle mücadele etmek zorunda kalıyor. Atakan Yuner (Kıkırdak hasarı), Domagoi Vida (Kalça Problemleri), Michi Batshuai (Uyluk kaslarının gerilmesi), Miral Pjanic (Bilinmeyen yaralanma), Valentin Rosier (Buzağı burkulması), Georges-Kevin N’du (Fitness) ve Ajdin Hasich (Çapraz Bağ yırtılması) olmayacaktır. Diskalifiye nedeniyle bu maça katılmaya izin verilmeyen oyuncular Güven Yalçın, Aydın Hasiç, Douglas, Adem Liaiç, Atakan Gençer ve Jeremiah Lens’dir.

Tahmin

Sporcuların, protokole girmesinin zor olabileceği Beşiktaş’la karşılaştıklarında muhtemelen gol sayılarına düşeceğini düşünüyoruz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, “Sporting” için 2-0 farkını tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: