Sporting Lizbon — Borussia Dortmund maçının UEFA Şampiyonlar Ligi’nde tahmini

Lizbon Sporting, Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’nde yapılacak olan maçta Dortmund Borussia ile karşılaşacak.

Sporting Lizbon – Borussia Dortmund için tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu ve son bahis oranlarına geçin.

Sporting Lizbon

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Lizbon Sporting, Primeira’nın Pasos de Ferreira’ya karşı 0: 2 Ligindeki başarısının ardından aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Sporting% 57’lik bir topa sahipti ve 8’i hedefe isabet eden 20 gol attı. Sporting’de goller Gonzala Inacio (47 ‘) ve Pedro Gonçalves (69’) tarafından atıldı. Rakibi Pasos de Ferreira için gole 9 atış yaptı, bunlardan biri hedefe çarptı.

Son bulguları, “Sporting” in savunma hatlarına çok fazla dikkat edilmesi gerektiği gerçeğine ışık tutuyor. Lizbon’un Sporting’i cimri davrandı ve son 6 maçta kapılarına atılan gol sayısını 2’ye çıkardı.

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund, Bundesliga 1’deki 2-1 galibiyetinden sonra bu maça son maçında Stuttgart’tan yenilgiyle giriyor.

O maçta Borussia Dortmund topu% 64’lük bir paya sahipti ve 21 gol attı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Borussia Dortmund için golcüler Donnell Malen (56 dakika) ve Marco Reus (85 dakika) idi. Öte yandan VfB Stuttgart, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 13 atış yaptı. Roberto Massimo (63 ‘) Stuttgart’ın golcüsü oldu.

Borussia Dortmund son 6 maçında 11 gol attı. Dortmund’un Borussia Dortmund’u da bu oyunların her birinde gol atmayı başardı. Bu maçlarda savunucuları rakipleriyle 7 gol attı. Aynı iki oyun olmadığından, önümüzdeki maçta böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini beklememiz ve görmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

Bu takımlar arasındaki önceki düello, 28.09.2021 Şampiyonlar Ligi’nin ikinci maçında, final skoru Sporting Lizbon Borussia Dortmund 1-0 olduğunda gerçekleşti.

O gün Borussia Dortmund% 59’luk bir topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Donnell Malen (37 ‘) en yüksek performans göstereniydi.

Sporting Lizbon hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Maçı Srjan Jovanovic değerlendirdi.

Takım Haberleri: Sporting Lizbon

Lizbon’daki “Sporting” in patronu Ruben Amorim, takımın oyuna tamamen hazır olması nedeniyle bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymadı.

Takım Haberleri: Borussia Dortmund

Borussia Dortmund’un patronu Marco Rose, aralarından seçim yapabileceğiniz mükemmel sağlıklı bir grup nedeniyle, bu karşılaşmadan önce endişelenecek hiçbir şey yok.

🔮 Tahmin

Buradaki değerlendirmemiz, Sporting’in bu Borussia Dortmund takımının üstesinden gelmek için iyi bir performans göstermesi gerekecek, ki bu da kazanmamız gerektiğini düşündüğümüz ve muhtemelen temiz bir sayfa tutmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, sürekli bir düdük çaldığında Borussia Dortmund için 0: 1’lik skorla çok rekabetçi bir galibiyet maçı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: