Sports Recife — Bahia Tahmini

Cuma günü Adelmar da Costa Carvalho Stadyumu’nda Sport Recife, Bahia’yı ziyaret eden rakiplerle oynayacak.

Recife – Bahia Sporu için tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu girişinde ve güncel oranlarda görülebilir.

Recife Sporu

Recife Sports, Ceara’ya karşı son maçında Serie A 2-1 kaybettikten sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

O maçta Sport Recife% 61’lik bir topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 21 gol attı. Recife Sports’un en skorer oyuncusu Mikael (61. dakika) oldu. Ceará kaleye 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Vina (9 ’) ve Marlon (80′) Ceara’ya karşı gol attılar.

Recife Sports son zamanlarda daha aşağı değil. Recife Sporu’nun önceki 6 maçtan 5’inde savunmalarının bozulduğunu görmesinden endişe duyacaklar ve bu da 11 golle sonuçlanacak.

Bu karşılaşmada Recife Sporu son 3 maçında Bahia Ligi’nde kaybetmiyor.

Bahia

Serie A’daki Flamengo’ya karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Bahia ve taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Bahia bu maçta % 32’lik bir topa sahip olmayı başardı, 7 gol attı ve 2 gol attı. Rakipleri için Flamengo, 6’sı hedefe isabet eden 16 gole çarptı. Gabriel Barbosa (32 ‘), Michael (58’) ve Andreas Pereira (89 ‘) Flamengo için gol attılar.

Bahia’nın savunmasının bir dizi inatçı eylemi sonucunda, “karşı golleri” son 6 maçında toplamda 4. sıraya ulaştı. Bu dönemde kendi saldırı güçleri 5 puan almayı başardı. Sadece bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

19.11.2017 tarihinden itibaren geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına bakarsanız, Recife Sporu’nun bunlardan 5’ini, Bahia’nın ise sıfır berabere kaldığında 1’ini kazandığını görebilirsiniz.

Bu dönemde toplam 11 gol attılar, bunlardan 8’i Lean da Ilya ve 3’ü Tricolor de Acu tarafından atıldı. Bu, maç başına ortalama 1,83 goldür.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin bir önceki maçı, 01.08.2021 Serie A’nın 14. maç günündeydi ve Bahia Sport Recife lehine 0: 1’lik skorla sonuçlandı.

O gün Bahia, topun sahipliğinin% 60’ını ve 4’ü hedefe isabet eden 21 vuruşunu gerçekleştirdi.

Rakibi Sport Recife için gole 8 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Mikael (89 ‘) kendini mükemmelleştirdi.

Hakem Jefferson Ferreira de Moraes tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Recife Sport

Recife’nin Spor patronu Gustavo Florentin, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak, çünkü tamamen yaralanmaya karşı korumalı bir kadroya sahip olacak.

Takım Haberleri: Bahia

Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroyla Bahia teknik direktörü Guto Ferreira, bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Tüm faktörleri dikkate alırsak, Bahia ve Recife Sporu’nun gol atmada zorluk çekmesi muhtemeldir.

Bunun içinde biraz var ve isim vermek neredeyse imkansız. Dolayısıyla bunun sonunda 0: 0 skorla çok eşit bir maç bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: