Strasbourg-Angers SCO 1 Lig Frac

Pazar günü Stade de la Meno’da Ligue 1 oyunu, Strasbourg ev sahiplerini Angers SCO’YU ağırlayacak .

Resmi 1xbet promosyon kodu 2021 (en iyi maç oranları dahil) Strazburg — Angers SCO maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün.

Strazburg

Strazburg, Lorient’e karşı 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna hazırlanıyor.

O maçta Strazburg topa sahipti 51 % ve yendi gol 6 kez 2 isabet hedef. Gol attı» Strazburg “Habib Diallo (18′). FC Lorient yaptı 7 gol, 1 gol. Trevo Chalobach (55 ‘) FC Lorient’in golcüsü oldu.

Son maçlarda «Strasbourg ” nadiren başardı uzatmak tam 90 dakika. Aslında, Strazburg, savunmalarının önceki 6 maçının 5’inde kırıldığını ve bu süre zarfında 8 gol attığını gördü.

Angers SCO

Ligue 1 yarışmasında Lille’in son oyunundaki yenilgiden sonra, Angers SCO ve hayranları bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Angers SCO, topun %57’sini elinde tutuyor ve 4’ü de hedefe 10 vuruş yapıyor. Angers SCO’YU gol atan tek oyuncu Angelo Fulgini’ydi (92 ‘). LOSC Lille Métropole, 2’si hedefe isabet eden 5 vuruş yaptı. Jonathan David (10′) ve Burak Yılmaz (45’) Lille için gol attı.

İstatistikler, Angers SCO’NUN son 6 maçının 5’inde gol attığını ve toplamda 13 gol attığını söylüyor. Savunmada, Angers SCO’NUN zayıf bir tarafı var gibi görünüyor. Ancak bu eğilim bu oyunda devam etmeyecek.

Yüz yüze

4 Temmuz 2018’de başlayan geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Strazburg’un bunlardan 1’ini, Angers SCO’YU ise 2’yi kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu görüyoruz.

Bu dönemde toplam 12 gol attılar, bunların 6’sı Le Racing ve 6’sı Le Scoist attı. Oyun başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Önceki düello arasında bu kulüpler yapıldı 21.02.2021 maçta 26. gün Lig 1, hangi sona erdi Maç Strazburg-Angers (SCO) — 0: 0 .

Strazburg o zaman %57’lik bir topa sahipti ve 2 vuruşta 16 gol attı.

Öte yandan Angers SCO, hedefe 8, hedefe 3 atış yaptı.

Hakem hakim bin El Hac tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Strazburg

Strazburg’un patronu Julien Stefan, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı ve dizilişinin tamamen yaralanmadan olacağı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Angers SCO

Angers SCO yöneticisi Gerald Baticle, seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroyla bu oyunda fitness konusunda tamamen endişe duymuyor.

Tahmin

Bu maçta Angers SCO, strazburg’dan gelen bu takıma karşı bir gol atma şansına sahip, ancak muhtemelen diğer ucunda bir çift kaçırmalarını engellemeyecek.

Strazburg’un 90 dakika sonunda 2-1 kazanmasını bekliyoruz. Bu çok zor bir meydan okuma.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: