Strazburg’a karşı yaklaşan PSG toplantısının tahmini

Strazburg, Cumartesi günü PSG ile bir lig 1 toplantısı için Park de Prince’e gidecek .

Ortağımız 1xbet bonus nasıl kullanılır (ve aynı zamanda en iyi oyun şansları ile) Paris Saint-Germain — Strazburg’un tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini kontrol edin.Her iki takım da tahmini puanlayacak

Paris Saint-Germain

PSG, 1 Ligini ESTAC: 1: 2 üzerinden kazandıktan sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor.

Bu oyunda, Paris Saint-Germain %57’lik bir topa sahipti ve 12 gol attı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Paris Saint-Germain için Goller Ahraf hakimi (19 ‘) ve Mauro Icardi (21’) tarafından atıldı. Öte yandan ESTAC, 7’si hedefe isabet eden 15 gol attı. Oualid El Hajam (9 ‘) ESTAC takımının golcüsü oldu.

En son sonuçları, Paris Saint-Germain’in arka korumasının daha fazla dayanıklılık gösterdiği gerçeğine ışık tutuyor. Paris Saint-Germain daha sıkı tutuyor: son altı karşılaşmada kendi taraflarından atılan toplam gol sayısı 4 oldu.

Önceki sonuçlarına baktığımızda, Paris Saint-Germain’i göreceğiz:

Strazburg Ligi’nde önceki 6 maçında yenilmedi.
ligin son 3 EV maçında yenilmedi.

Strazburg

Ligue 1 oyununda Angers SCO’YA karşı bir önceki oyundaki yenilgiden sonra, Strasbourg ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O oyunda, «Strazburg ” %57’lik bir topa sahipti ve biri hedefe ulaşan 7 gol attı. Öte yandan Angers SCO, 2’si hedefe isabet eden 9 vuruş gerçekleştirdi. Ismael Traore (57 ‘) ve Stefan Bachoken (81’) Angers SCO lehine kendilerini ayırdılar.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Strazburg son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakibi 9 gol attı. Strazburg’un arkasında kesinlikle mükemmel olacak bir yer var. Bu trendi burada tutmanın mümkün olup olmadığını görelim.

Bu maçta Strazburg deplasmanda son 4 lig maçında kaybetmedi.

Yüz yüze

12 Mayıs 2018’de başlayan geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, bu maçların Strazburg için korkunç olduğunu söylüyor. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, oysa PSG daha iyiydi, bu maçların %67’sini kazandı.

Bu karşılaşmalar sırasında, iki kulüp toplam 18 gol attı, 14’ü Les Rouge-et-Bleu ve 4’ü le Racing attı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 3’e eşit olarak verir.

İki arasındaki son Lig çatışması oldu Ligue 1 günü Maç 32 de 10/04/2021 Strazburg 1-4 Paris Saint-Germain tesviye ile sona erdi.

Strazburg o zaman %36’lık bir topa sahipti, 9 gol attı ve 3 gol attı. Gol Musa Dion Sahi (63′)oldu.

Paris Saint-Germain, 7’si hedefe isabet eden 16 vuruş yaptı. Kylian Mbappe (16 dakika), Pablo Sarabia (27 dakika), mois Keane (45 dakika) ve Leandro paredes (79 dakika) gol attı.

Hakem Jeremy Pinhard tarafından yapıldı.

Takım haberleri: PSG

Idrissa Guiye (Corona virüsü), Juan Bernat (çapraz bağ rüptürü), Alexander Letelier (kurşun fare problemleri), Colin Dagba (ayak bileği yaralanması) ve Sergio Ramos (ayak bileği problemleri) PSG yöneticisi Mauricio Pochettino için mevcut değildir.

Takım haberleri: Strazburg

Tamamen sağlıklı bir grup sayesinde, Strasbourg yöneticisi Julien Stefan’ın bu çarpışmadan önce rapor edilmesi gereken herhangi bir sağlık sorunu yok.

Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Strazburg kesinlikle Paris Saint-Germain’in bu tarafını atlayabilecektir, ancak kaybetmekten kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Her iki takımın da her şey söylendiğinde ve yapıldığında Paris Saint Germain için 2-1’lik bir galibiyet puanı alacağını düşünüyoruz. Bakalım burada neler oluyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: