Swindon Town — Manchester City’nin FA Cup maçında tahmini

FA Kupası’nın Cuma günkü programında Swindon Town Manchester City’ye karşı mücadele edecek.

Swindon Town ve Manchester City maçındaki tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri inceleyin 1xbet bonus nasıl kullanılır (artı oyun başına en iyi oranlar).

Swindon Town

Swindon Town, Northampton Town’a karşı ikinci ligde 5:2 kazandıktan sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor.

Swindon Town’da goller Harry MckEardy (28, 51, 55, 66) ve Tyris Simpson (60) tarafından atıldı. Sam Hoskins (37 dakika) ve John Guthrie (50 dakika) Northampton Town’da gol attılar.

Swindon Town’un son oyunlarında nadiren 90 dakika kadar dayanmayı başardı. Aslında« Swindon Town, savunmalarının önceki 6 karşılaşmasının 5’inde kırıldığını gördü ve yol boyunca 11 golü kaçırdı.

Manchester

Manchester City, Arsenal’i Premier Lig’de son maçında 1-2’lik skorla yenerek bu toplantıya katıldı.

O maçta Manchester City’nin topun% 71’i topa sahipti ve 2 golle kaleye 15 vuruş yaptı. Manchester City’nin kadrosunda Riyad Marez (57 dakika) ve Rodrie (93 dakika) yer aldı. Öte yandan Arsenal, kaleye 7 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Bucayo Saka (31) Arsenal’in golcüsü oldu.

Önceki 6 maçında Manchester City toplam 21 gol attı. Manchester City de bu oyunlardan hiçbirinde gol atmadı. Bu süre zarfında kendilerine karşı atılan 4 gol gördüler. Bu eğilimin burada devam edip edemeyeceğini görmek ilginç olacaktır.

Yüz yüze

11.02.1996’dan itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Swindon Town’un bunlardan 1’ini kazandığını, Manchester City’nin ise 5’ini kazandığını görüyoruz ve beraberlik sayısı 0 oldu.

Toplamda bu maçlarda aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 3’ü The Robins tarafından atıldı, 17’si Citizens tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Takım Haberleri: Swindon Town

Swindon Kasabası’nın patronu Ben Garner, bu karşılaşmadan önce herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığı için mutlu olacak, çünkü grup tamamen yaralanmadan arınmış ve çalışmaya hazır olacak.

Takım Haberleri: Manchester City

Sağlıklı oyuncu grubunda Manchester City’nin baş antrenörü Pep Guardiola’yı rahatsız edebilecek tek bir sağlık sorunu var. Luka Ilich (bilinmeyen yaralanma) burada oynamayacak.

✨ Tahmin

Manchester City’nin topa sahip olması ve anlarının bir kısmını gollere dönüştürmesi gerektiğine inanıyoruz.

Aynı zamanda, Swindon Kasabası kapı ağına girmekte zorluk çekebilir, ancak protokole girmeyi başarabileceklerini düşünüyoruz.

Bu nedenle Manchester City’nin maç sonunda 1-3’lük bir skorla kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: