Tahmin Guatemala — Trinidad ve Tobago. Altın Kupası.

Pazartesi günü Altın kupa maçında Guatemala Trinidad ve Tobago ile mücadele edecek.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketleri ve Guatemala — Trinidad ve Tobago maç istatistikleri 1xbet turkey bulunabilir.

Guatemala

Guatemala, Meksika’ya karşı önceki maçta 0: 3 skorla yenildikten sonra normale dönmeyi umuyor.

Guatemala’nın son oyunlarının ilginç bir yönü sıfır sayıdır.

Buna yol açan karşılaşmaların önceki sextet’lerini göz önünde bulundurarak, altıda her iki takımın performansına dair bir bahis kaybedilirdi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini bulmamız gerekecek.

Trinidad ve Tobago

Altın kupa çekilişinde El Salvador’dan geçen yenilgiyi tattıktan sonra, Trinidad ve Tobago daha iyi şeyler için bir fark yaratmayı umuyorlar.

Trinidad ve Tobago’yu içeren oyunlarda en az bir tarafın boş bir sayfa alma eğilimi son zamanlarda oldukça istikrarlı. Son 6 çıkışını incelemek, bunun 5 kez tekrarlandığını gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakip taraflar toplamda 3 gol atarken, the Soca Warriors 6 gol attı.

Takım haberleri: Guatemala

Guatemala merkezli yönetici Rafael Loredo, bu düelloda kesinlikle sağlıklı bir grup seçebileceği için herhangi bir fitness problemi olmayacağı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Trinidad ve Tobago

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Trinidad ve Tobago yöneticisi Angus Yves, bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

🔮 Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Trinidad ve Tobago ve Guatemala’nın burada zorlu bir mücadele yapması gerektiğini düşünüyoruz.

Çok fazla olmamalı ve çekiliş oldukça gerçekçi bir sonuç gibi görünüyor. Bu yüzden 90’ların sonunda çok yakın bir beraberlik maçı izliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: