Tahmin Kairat-Alaşkert Avrupa Ligi Elemeleri

Alaşkert, Perşembe günü Kairat ile Avrupa Ligi elemelerinin yaklaşan düellolarına hazırlanırken oynuyor .

Kairat-Alaşkert maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet promosyon kodu 2021 gösterilmektedir.

Kairat

“Kairat «Belgrad’dan» Crvena star” dan onların son oyunda LH eleme 5: 0 yenilgisinden sonra en iyi puanı için umut olacaktır.

Son zamanlarda, Kairat’ı içeren maçlar genellikle büyüleyici hale geliyor ve çok fazla gol atması, istisnadan ziyade bir kural. Son yarım düzine oyunda, her iki taraf da birlikte 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), 12 tanesi Kairat attı. Ancak, böyle bir desen bir sonraki oyunda desteklenmeyebilir.

Alaşkert

UCL eleme müsabakalarında «Tiraspol Şerifi» nin son oyunundaki yenilgiden sonra Alaşkert, işlerin burada değişeceğini umuyor.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Alaşkert son 6 maçın 5’inde gol attı ve rakip toplam 9 gol attı. Savunmada Alaşkert’in ele alınması gereken bazı zayıf noktaları var.

Takım haberleri: Kairat

“Kairat” antrenörü Cyril Kecker’in bu maçtan önce fitness konusunda endişeleri yok, çünkü tamamen sağlıklı bir grup oyuna hazır.

Takım haberleri: Alaşkert

“Alaşkert” antrenörü Alexander Grigoryan, tamamen oyuna hazır kadro sayesinde, bu oyunun arifesinde fitness konusunda endişelenmiyor.

💡 Tahmin

Tahminlerimize göre, Kairat gerçekten bir çift gol atmaya değer «Alaşkertu», belki de kendi başına bir net bulmak zor olacak.

Tahmin oldukça rahat bir zafer “Kairat” skor 2: 0 sonuçlarına göre maç.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: