Tahmin maç Honduras-Katar

Çarşamba günü Altın kupa maçlarının listesinde Honduras vs Katar .

Bizim ipuçları, anket ve istatistik Honduras-Katar ortaklarımızın web sitesinde görülebilir 1xbet bonus (artı oyun başına en iyi oranlar).

Honduras

Honduras, panama’yı 2-3 altın kupa kazandıktan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

Honduras Fabiana Coito, önceki 6 maçında 10 kez fileye çıktı. Bu maçlarda attığı gollerin karşılaştırmalı sayısı 7’dir.

Katar

Katar, Grenada’yı bir önceki maçta 0: 4 puanla yendikten sonra bu maça çıkacak.

Katar’ın güvenilir savunma performansları dizisi, önceki 6 karşılaşmalarından sonra toplam 4’lük «karşı golleri» ile sonuçlandı. Aynı dönemde kendi saldıran güçleri 11 puan almayı başardı.

Takım haberleri: Honduras

Honduras patronu Fabian Coito, oyuna hazır tamamen sağlıklı bir grup nedeniyle bu maçta fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

Takım haberleri: Katar

Katar patronu Felix Sánchez Bas’ın yaralanması olmadığı için, Katar patronu bu çarpışmadan önce rapor edilebilecek herhangi bir sağlık sorununa sahip değildir.

🔮 Tahmin

Katar’ın bu Honduras takımının golünü atacağını hayal etmeliyiz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Hakem son düdüğü verdiğinde Honduras için 2: 1 avantajı ile sıkı bir oyuna gidiyoruz. Her iki durumda da, bununla ilgili pek bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: