Tahmin maç Martinik-Haiti altın Kupası.

Her iki takımın taraftarları, Martinik’in Haiti ile buluşacağı Pazar günü altın kupa çekilişini bekliyor .

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Martinik-Haiti maç istatistiklerini görmek için 1xbet bonus kodu gidin (en iyi maç oranları dahil).

Martinik

Martinik, Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı bir önceki maçta 1-6’lik bir skorla yenildikten sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

Martinik son zamanlarda nadiren savunma gücü gösterdi. Aslında, Les Matinino, önceki maçlarının 6’sından 5’inde 16 gol attı.

Haiti

Altın kupa çekilişinde Kanada’ya karşı son oyunlarını kaybettikten sonra, Haiti ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

Dinamik maçlara olan sevgisini kanıtlayan Haiti’nin sahaya çıktığı önceki 6 maçta 21 kez gol attık ve karşılaşma başına ortalama 3,5 gol attık. Rakip takımların bu toplamın 9’u var. Tabii ki, bu eğilim bir sonraki oyuna taşınamaz.

📋 Takım haberleri: Martinik

Martinik yöneticisi Mario Bocali, seçim için tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu oyundan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Haiti

Haiti antrenörü Jean-Jacques Pierre, aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroyla bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

💡 Tahmin

Martinik’in, kazanabileceğini düşündüğümüz ve muhtemelen en saf haliyle kalabileceğimiz bu Haiti takımına puan vermek için çok çalışmak zorunda kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90’ların sonunda Haiti için 0: 1 avantajı ile çok eşit bir düello bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: