Tahmin maçı Huddersfield – Şampiyonada Peterborough United

Huddersfield, Cuma günü John Smiths’te yapılacak Şampiyona maçında Peterborough United ile karşılaşacak.

1xbet turkey, Huddersfield Town – Peterborough United için tüm tahminlerimize, istatistiklere ve kullanıcı anketine ve canlı oranlara sahiptir.

Huddersfield

Huddersfield, ligdeki en son Birmingham City 0-2 galibiyetinin ardından yeni bir galibiyet bekliyor.

Bu maçta Huddersfield Town, topa %40 sahip oldu ve 5’i kaleye olmak üzere 7 kaleye şut attı. Huddersfield Town adına Levi Colville (27′) ve Lewis O’Brien (44′) golleri attı. Birmingham City, 2’si kaleye olmak üzere 11 kaleye şut attı.

En son sonuçları, Huddersfield Kasabası’nın artçılarına çok saygı gösterilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Huddersfield Town son 6 maçında toplam 2 gol yedi ve gol sıkıntısı yaşadı.

Peterborough

FA Cup’ta Manchester City’ye karşı son maçını kaybettikten sonra Peterborough United, işleri tersine çevirmeye çalışacak.

Bu maçta Peterborough United %24 topa sahip oldu ve 3’ü kaleye isabet eden 5 şut buldu. Manchester City, 5’i kaleye olmak üzere 23 şut çekti. Riyad Mahrez (60′) ve Jack Grealish (67′) Manchester City adına gol attı.

İstatistikler yalan söylemez ve Peterborough United son 6 maçının 5’inde gol attı ve toplam 9 gol yedi. “Peterborough United”ın ardındaki zayıflıklar ortaya çıktı. Ancak bu oyunda bu eğilimin devam edeceğine dair bir kesinlik yok.

Kişisel toplantılar

21/08/2010 tarihinden bu yana en son toplantılarına baktığımızda, Huddersfield bunlardan 0, Peterborough United 3 beraberlik ile 3 galibiyet aldı.

Bu karşılaşmalarda 7’si Teriyer, 14’ü Posh olmak üzere toplam 21 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3.5’tir.

Takım haberleri: Huddersfield

Huddersfield’ın çok fazla takım seçimi sorunu yok, sadece takım yöneticisi Carlos Corberan’ın uğraşması gereken bir fitness sorunu var. 3 (Huddersfield) yan tarafta.

Teriyerlerin Lee Nicholls, Oliver Turton, Matty Pearson, Levi Colville, Harry Toffolo, John Russell, Jonathan Hogg, Lewis O’Brien, Sorba Thomas, Daniel Ward ve Josh Koroma’dan oluşan 4-3-3 dizilişi kullanması gerektiğini düşünüyoruz.

Takım haberleri: Peterborough United

Büyük ölçüde boş kadroyla, Peterborough United patronu Darren Ferguson’un sadece bir fitness sorunu var. 24 (Peterborough) bu oyun için çıktı.

Posh’un Steven Bendu, Josh Knight, Ronnie Edwards, Frankie Kent, Joe Ward, Jando Fuchs, Samuel Schmodix, Oliver Norburn, Hayden Coulson, Callum Morton ve Jack Marriott ile 3-5-2 oynayacağını düşünüyoruz.

💡 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Huddersfield Town’ın muhtemelen kendi gollerini atamayacak olan Peterborough United’a karşı gollerden birini atacağını düşünüyoruz.

Tahminimiz Huddersfield Town’ın 2-0 kazanması.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: