Tahmin oyunu Meksika — Kanada altın Kupası

Cuma günü Meksika ve Kanada arasındaki Altın kupa yarı final maçından hemen önce. Maçtan geçen taraf için büyük bir ödül ve yarışma finalinde göze çarpan bir yer verildiğinde, gerçekten iyi bir oyun için umut edelim.

Meksika — Kanada ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz tamamen 1xbet promosyon kodu 2021 ve en son maç oranlarında görülebilir.

Meksika

Meksika, Honduras’ı 3-0 mağlup ettikten sonra başka bir galibiyet bekliyor.

En son sonuçları, Meksika’nın arka korumasının çok dikkat etmesi gerektiğini gösteriyor. El Tricolor rakiplerine çok az şey verdi, çünkü son altı maçta kalelerine giren gol sayısı 0 oldu. Ancak, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmez.

Kanada

Kanada, Kosta Rika’yı son maçında 0: 2 skorla yendikten sonra bu oyuna girdi.

Kanadalı savunmanın bir dizi kalıcı performansı, genel olarak son 6 karşılaşmanın 3’üne karşı gol puanlarına yol açtı. Bu sırada forvetleri 14 gol attı.

Takım haberleri: Meksika

Meksika’dan bir patron, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi olmayacağından ve dizilişinin tamamen sağlıklı olacağından mutlu olacak.

Takım haberleri: Kanada

Seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir takım nedeniyle, Kanada teknik direktörü John Herdman, bu oyunun öncesinde fitness konusunda hiçbir endişe duymuyor.

✨ Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Meksika’nın çok fazla gol göreceğini ve oldukça az gol attığını düşünüyoruz.

Öte yandan Kanada, kendi golünü atmak için buna karşı koyacaktır, ancak muhtemelen skorlama şansının da olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, tam teşekküllü bir düdük çaldığında Meksika’nın 3: 1’lik bir skorla layık bir Zaferini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: