Tahmin oyunu Panama vs Grenada Altın Kupası

Çarşamba günü Altın Kupa’da Panama Grenada’ya karşı oynuyor .

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Panama — Grenada istatistiklerimizi görmek için betin bonus kodu gidin (artı oyun başına en iyi oranlar).

Panama

Panama, Honduras’a karşı önceki oyunlarında 2-3 altın kupayı kaybettikten sonra zafere geri dönmeyi umuyor.

Son zamanlarda Panama ile maçlar, kural olarak, doğada eğlencelidir, onların ayırt edici özelliği kapıda çok sayıda saldırıdır. Sadece son yarım düzine çarpışmada, her iki taraf da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 10’u Los Canaleros’u attı.

Grenada

Altın kupa çekilişinde Katar’a karşı önceki maçta yenilgiden sonra, Grenada ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Grenada son 6 maçın 5’inde gol attı ve rakipler toplam 13 gol attı. Arkada, Spice Boys biraz yumuşak bir yanlış nokta gibi görünüyor. Tarihsel sonuçları bir kenara bırakırsak, bu kalıbın bu maçta yeniden üretilip üretilmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

📰 Takım haberleri: Panama

Panama patronu Thomas Christiansen, bu düelloda herhangi bir fitness problemi olmayacağı için minnettar olacak, çünkü seçim için kesinlikle sağlıklı bir grup var.

📰 Takım haberleri: Grenada

Aralarından seçim yapabileceğiniz mükemmel sağlıklı bir grupla, Grenada yöneticisi Michael Findley bu çarpışmadan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadı.

Tahmin

Kesin olan bir şey varsa, Grenada’nın mutlak bir saha günü geçirecek gibi görünen panamalı bir takıma karşı kolayca gol atamayacağıdır.

Bu nedenle, hakem son düdüğü verdiğinde Panama için daha da yüksek olabilen 4: 0 skoruyla çok tam bir zafer tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: