Tahmin Sarmiento-Estudiantes De La Plata Süper Lig.

Estudiantes De La Plata, Sarmiento sahasının ev sahipleriyle Süper Lig toplantısı için Cumartesi günü Estadio Eva Perón’u ziyaret edecek .

Sarmiento v Estudiantes De La Plata oyunuyla ilgili tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Sarmiento.

Sarmiento, Newells Old Boys’a karşı 1: 1 profesyonel Lig Kupası çekilişinden sonra bu oyuna hazırlanıyor.

Sarmiento son zamanlarda saldırıda tamamen etkisiz kaldı. Onların rekoru, önceki 6 maçta rakip taraflara karşı sadece 3 gol attı. Bu toplantılarda Verde, attığı gol sayısını da 7’ye çıkardı. Ancak, böyle bir düzenlilik bu oyunda devam etmek için garanti edilmez.

Estudiantes de La Plata

Önceki maçında Estudiantes De La Plata, ındependiente ile profesyonel Lig Kupası maçında 0: 0 berabere kaldı.

Estudiantes De La Plata içeren çarpışmalar son zamanlarda dikkat çekici olmayan çarpışmalara dönüştü ve saldıran uyum eksikliği bir ayırt edici özellik haline geldi. Son yarım düzine karşılaşmada, onlar ve rakipleri, maç başına ortalama 1 gol sayısıyla toplam 6 gol attılar.

Yüz yüze

Bu kulüplerin şampiyonadaki son karşılaşması, 11.09.2016 Süper Ligi’nin ikinci maçı oldu ve Estudiantes De La Plata «Sarmiento» 1: 0 ile sonuçlandı .

Estudiantes De La Plata bu kez %65’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Ignacio Baylone (14 dakika) hesabında.

Öte yandan Sarmiento, hedefe 9 vuruş, hedefe 5 vuruş yaptı.

Hakem Diego Abal tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Sarmiento

Sarmiento patronu Mario Skiakva, bu düellodan önce, kesinlikle yaralanmadan seçebileceğiniz bir grup sayesinde, fitness ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınız için mutlu olacak.

Takım haberleri: Estudiantes De La Plata

Seçim için tamamen sağlıklı bir grup sayesinde, Estudiantes De La Plata yöneticisi ricardo Zielinski bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Sarmiento’nun bu Estudiantes De La Plata takımının golünü atmak için onunla karşılaşabileceğini düşünüyoruz, ki bu da onları ileriye götürmek için en az bir kez gol atacağını düşünüyoruz.

Böylece, 90’ların sonunda 0: 1’lik bir skorla «Estudiantes De La Plata» nın inatçı avantajını görüyoruz.

Bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: