Talleres — Arjantin Süper Ligi’nde Arsenal de Sarandi

Talleres, Pazartesi günü süper lig maçında Mario Alberto Kempes Stadı’nda Arsenal de Sarandi’nin konuklarıyla buluşacak.

Talleres — Arsenal de Sarandi oyunuyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl alınır bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Talleres.

Talleres, Newell’in Old Boys’undan 3-2’lik skorla Süper Lig’deki son yenilgisinden sonra burada daha iyi bir skor isteyecek.

O maçta Talleres %45 top sahibi oldu, 10 gol attı, 4 gol attı. Talleres için gol attı Michael Santos (27′) ve Carlos Oski (45’). Old Boys Newells, 9’u hedefe isabet eden 17 atış yaptı. Gabriel Compagnucci (62 ‘), Juan Fernando Garrot (76’) ve Jonathan Cristaldo (78 ‘) Newells old Boys takımında gol attı.

Son zamanlarda, Talleres nadiren tam 90 dakika tutmayı başardı. Aslında, lat, rakiplerinin önceki 6 maçlarının 5’inde 8 gol atmasını engelleyemedi. Bu trendin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini görelim.

Bu oyuna girerken, form kılavuzu Talleres’in ne olduğunu gösteriyor:

son 6 maçında Arsenal de Sarandi ile şampiyonada tek bir maç kaybetmedik.
ligin son 3 EV maçında kaybetmedik.

Arsenal de Sarandi

Önceki maçta Arsenal de Sarandi, San Lorenzo ile Süper Lig’de 1: 1 berabere kaldı.

Bu oyunda Arsenal de Sarandi başardı kendi topu 53 % ve neden 10 vuruş gol, 2 olan vurmak hedef. Arsenal de Sarandi’de gol atan tek oyuncu Mateo Karabağ’dı (69′). Öte yandan San Lorenzo, 1’i hedefe isabet eden 7 gol attı. Nicolas Fernandez (17 ‘) San Lorenzo için kendini ayırdı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Arsenal de Sarandi son 6 maçtan 5’inde puan aldı ve toplamda 7 gol attı. Los del Viaducto savunmasında, kesinlikle geliştirilecek bir yer var.

Bu maçta Arsenal de Sarandi, şampiyonanın son 3 maçında deplasmanda kazanamadı.

↔ ️ Yüz yüze

20.04.2003’ten kalma önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Talleres’in 3’i kazandığını ve Arsenal de Sarandi’nin 3 beraberlik sayısıyla 0 olduğunu gösteriyor.

Tüm bu maçlar arasında 13 gol atıldı, bunlardan 8’i la t ve 5’i Los del Viaducto attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu takımları içeren ligin önceki maçı, Arsenal de Sarandi’nin 1: 1 Talleres skoruyla sona eren Süper Lig’in 19.oyun günü 10.02.2020 idi.

Bu maçta Arsenal de Sarandi başardı kendi topu %63 ve neden 13 vuruş gol, 4 tanesi vurmak hedef. Tek golcü oyuncu Juan Manuel Garcia (51 dakika) oldu.

Öte yandan Talleres, kaleye 11 vuruş yaptı, 2 gol attı. Parede (29‘) Tarafından Ayırt Edildi.

Hakem Dario Herrera tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Talleres

Seçim ile ilgili çok fazla sorun yok ve Talleres patronu Alexander Medina sadece bir gruptan fiziksel bir durumla ilgilenmek için endişelenmeli. Mathias Cordoba (ligament rüptürü) özleyecektir.

Takım haberleri: Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi’nin patronu Sergio Rondina, gruptaki yaralanma eksikliği nedeniyle bu çarpışmadan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Arsenal de Sarandi’nin muhtemelen bu Talleres takımının savunmasını kırabileceğini düşünmeye eğilimliyiz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Bunun sonunda Talleres için 2: 1 avantajı ile sıkı bir oyuna gidiyoruz. Her iki durumda da, bununla ilgili pek bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: