Tianjin TEDA-Pekin Shinobo Guoan Çin Süper Lig maç tahmini

Tianjin TEDA’NIN Pekin Sinobo Guoan’a karşı oynadığı Pazartesi günü gerçekleşecek olan 2020 Süper Lig eyleminin zamanı yaklaşıyor .

1xbet turkey Tianjin TEDA — Beijing Sinobo Guoan web sitesindeki tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi ve maç başına en son oranları görün.

Tianjin TEDA

Tianjin TEDA, Wuhan Zalla’ya karşı 1: 1 Süper Lig’de 2020 berabere kaldıktan sonra bu oyuna hazırlanıyor.

Son oyunlarda nadiren Tianjin TEDA tam 90 dakika sürmeyi başardı. “Tianjin TED” in önceki oyunlarının 6’sından 5’inde 13 gol atmasıyla ilgili endişeleri olacak.

Pekin Shinobo Guoan

Son maçında Pekin Shinobo Goan, Hebei China Fortune ile 2020 süper lig maçında 0: 0 berabere kaldı.

Pekin shinobo-goan savunucularının başarılı performansları dizisi,» atılan gollerin ” genel olarak önceki 6 karşılaşmanın 4’ünü oluşturduğunu gösterdi. Aynı zamanda, kendilerini attıkları gol sayısı 4’tür. Bu trendin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görelim.

25.08.2018 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara baktığımızda, bu maçların Tianjin TEDA için bir endişe kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Pekin Sinobo Guoan onlar için çok iyi olduğunu kanıtlarken, hiç bir galibiyet elde edemediler ve zamanın %83’ünü kazandılar.

Bu karşılaşmalar sırasında, iki kulüp toplam 20 gol attı, bunlardan 5’i Tianjin’de TEDA ve 15’i Imperial Guards. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 3,33’e eşit olarak verir.

Takım haberleri: Tianjin TEDA

Tianjin teda patronu Yu Genwei, bu oyundan önce, tamamen yaralanmaya karşı korumalı bir ekip sayesinde, seçim yapabileceğiniz fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Pekin Shinobo Guoan

Seçim için tamamen sağlıklı bir grupla, Pekin sinobo guoan yöneticisi Slaven Bilich bu karşılaşmadan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

🔮 Tahmin

Bu oyunda Pekin Sinobo Guoan, hedeflere ulaşmak kolay olmayan Tianjin TEDA’YI oynarken ihtiyaç duydukları hedeflere ulaşmak için ayarlanmış görünüyor.

Buna göre, gün boyunca Pekin Shinobo Goan için 0: 2’lik bir skorla iyi bir galibiyet görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: