Tottenham Hotspur — Aston Villa tahmini APL

Tottenham Hotspur, Pazar günü Premier Lig maçında Tottenham Hotspur Stadyumu’nda Aston Villa konuk kulübüyle buluşacak.

Tottenham Hotspur — Aston Villa maçlarının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (en iyi bahis oranları dahil) görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır gidin.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Konferanslar Ligi’nde Moore’a karşı 5: 1’lik bir sonucun tekrarlanmasını bekleyecek.

Tottenham Hotspur için Dele Alli (4 dakika), Giovanni Lo Chelso (8 dakika) ve Harry Kane (68, 77, 88 dakika) gol attı. Zhiga Kose (52 ‘) Moore’un takımının golcüsü oldu.

Tottenham Hotspur son zamanlarda nadiren tam 90 dakika sürdü. Aslında Tottenham Hotspur, önceki maçlarının 6’sında savunmalarının kırıldığını gördü ve bu süre zarfında 14 gol attı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğine bakmamız gerekecek.

Aston Villa

Aston Villa, Premier Lig’de son maçında mAnchester United’a karşı 0: 1’lik skorla kazandıktan sonra oyuna girecek.

O maçta Aston Villa topa% 40 sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 7 gol attı. Villa’nın Aston protokolündeki tek oyuncu Courtney House’du (88 ‘). Rakibi için mAnchester United, 4’ü hedefe isabet eden 28 gol attı.

Dean Smith’in Aston Villa takımı, son 6 maçında 12 kez ev sahibi oldu. Aynı maçlarda kaçırdıkları gol sayısı 5’dir.

Yüz yüze

13 Mart 2016 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Tottenham Hotspur’un bunlardan 5’ini, Aston Villa 1’i ise sıfır berabere kaldığında kazandığı görülüyor.

Bu karşılaşmalarda iki kulüp toplam 18 gol attı, bunlardan 13’ü Spurs ve 5’i Villance’ı attı. Bu maç başına ortalama 3 gol.

Bu taraflar arasındaki ligin önceki çatışması, final skoru Tottenham 1-2 Aston Villa olduğunda, 19/05/2021 tarihinde maç günü 37’de Premier Lig oldu.

Bu kez Tottenham Hotspur, topun sahipliğinin% 60’ını ve 10’unu hedefe doğru gerçekleştirdi ve bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Goller Stephen Bergwein (8 ‘) ve Regilon (20’ Autogall) tarafından atıldı.

Rakibi için Aston Villa, 4’ü hedefe isabet eden 20 vuruş yaptı. Ollie Watkins (39 ‘) golcü oldu. Maçı Craig Pawson yargıladı.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Stephen Bergwein (ayak bileği yaralanması) ve Ryan Cessegnon (NOC) Tottenham Hotspur patronu Nuno Espirito Santo için oynamayacaklar.

Takım Haberleri: Aston Villa

Çoğunlukla erişilebilir bir grup oyuncu sayesinde, Aston Villa yöneticisi Dean Smith sadece tek fitness sorunundan endişe ediyor. Trezege (diz cerrahisi) bu oyunu özlüyor.

💡 Tahmin

Bu Tottenham Hotspur takımına gol atmasalar Aston Villa’nın hayal kırıklığına uğrayacağını düşünüyoruz, ancak bu onların vereceği kadar fazla olmayabilir.

Tavsiyemiz – düello, ana maçta Tottenham Hotspur için 2-1’lik bir galibiyetle sona erecek. Bu gerçekten ilginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: