Tottenham Hotspur maçının İNGİLTERE Premier Ligi’nde Newcastle United’a karşı tahmini

Pazar günü Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki Premier League maçında sahanın sahipleri Newcastle United takımıyla oynayacaklar.

1xbet bonus nasıl kullanılır Tottenham Hotspur -Newcastle United maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları ve maç başına en son oranlar sunulmaktadır.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Premier Lig’de West Ham United’ı 3-1 mağlup ettikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor.

O maçta Tottenham Hotspur% 53’lük bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 17 vuruş yaptı. Tottenham Hotspur için gol atan tek oyuncu Hyun-min Seong’du (24′, 88′). Öte yandan West Ham United, hedefine 1 olmak üzere 6 gol attı. Kurt Zuma (9′ Kendi golü) ve Said Benrahma (35′) West Ham United’da gol attılar.

Tottenham Hotspur ile yapılan maçlar son zamanlarda muhteşem olma eğilimindedir ve atılan toplar normdur. Sadece son altı maçta her iki takım da 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), bunlardan 16’sı Tottenham Hotspur’u attı. Elbette, böyle bir resim bir sonraki oyunda da korunmayabilir.

Önceki sonuçlarına bir bakış, Tottenham Hotspur’un:

Önceki 4 maçta Newcastle United ile ligde kaybetmedik.
Ligin önceki iki maçında evde kazanamadık.

Newcastle United

Everton’un Premier Lig’deki son maçında yenilgiden sonra Newcastle United ve taraftarları bu sefer en iyi skoru umuyorlar.

O maçta, Newcastle United% 61’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 17 gol attı. Öte yandan Everton, hedefe 9 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Everton için Alex Iwobi attı (99′).

Formlarına bakarsanız, Newcastle United son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakipleri 5 gol attı. Savunma açısından, Newcastle United’ın ele alınması gereken zayıf noktaları vardır.

Kişisel toplantılar

02/02/2019 tarihinden itibaren son maçlarına baktığımızda Tottenham Hotspur’un bunlardan 3’ünü, Newcastle United’ın ise 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu görebilirsiniz.

Toplamda, bu dönemde her iki kulüp de 17 gol attı, bunlardan 10’u spurs ve 7’si magpies olmak üzere. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.83’tür.

Tahmin

Tottenham Hotspur’un muhtemelen Newcastle United’a karşı birkaç gol atabileceğine inanıyoruz, ki bu da kendi başına gol atması kolay olmayacak.

Bu nedenle, Tottenham Hotspur’un 2-0’lık galibiyetinden emin bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: