Tottenham Hotspur vs Norwich City maçının tahmini

Norwich City, Pazar günü Tottenham Hotspur Stadyumu’na gidecek ve Premier League’in Tottenham Hotspur ev sahipleriyle yaptığı düelloya ev sahipliği yapacak.

1xbet promosyon kodu girişinde Tottenham Hotspur — Norwich City maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Tottenham Hotspur

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Tottenham Hotspur, Premier Lig’de Brentford’a 2-0 mağlup olduktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Tottenham Hotspur, topun sahipliğinin% 47’sini ve kaleye 11 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Tottenham Hotspur’un golünü Hyun Min Seong (65 ‘) attı. Brentford hedefe 6 vuruş yaptı, 2 tanesi hedefe çarptı. Sergey Canos (12 ‘Autogall) Brentford takımının golcüsü oldu.

Oyuncu Antonio Conte Tottenham Hotspur, son altı maçında 8 kez gol atmayı başardı. Aynı maçlarda attığı karşılaştırmalı gol sayısı 8’dir.

Bu düelloya girerken Tottenham Hotspur, önceki 4 maçında ligde Norwich City’yi kaybetmedi.

Norwich Şehri

Önceki maçta Norwich City, Premier Lig maçında Newcastle United ile 1-1 berabere kaldı.

O Norwich City maçında topun% 69’unu, 15 vuruşunu, 6 vuruşunu başardı. Norwich City’yi gol atan tek oyuncu Thema Pukki’ydi (79 ‘). Rakibi Newcastle United için 9 gol attı, 1 gol attı. Callum Wilson (61 ‘) Newcastle United’ın golcüsü oldu.

İstatistikler bunu söylüyor ve Norwich City son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımların toplam 12 gol atmasına neden oldu. Savunmada Norwich City’nin zayıf bir noktası var gibi görünüyor.

Yüz yüze

23 Şubat 2014’ten kalma geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Tottenham Hotspur’un bunlardan 3’ünü, Norwich City’nin 1’ini ve beraberlik sayısının 2 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda, tüm bu maçlar için 16 gol attılar, bunlardan 11’i Spurs ve 5’i Kanarya Adaları attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,67’dir.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Hemen hemen hepsi seçilebilir ve Tottenham Hotspur teknik direktörü Antonio Conte’nin neredeyse tamamen sağlıklı bir takımdan sadece bir sorunla mücadele etmesi gerekecek. Christian Romero (Hamstring yaralanması) tartışmaya dahil değildir.

Takım Haberleri: Norwich City

Norwich City yöneticisi Dean Smith, bazı fitness sorunları olan bir takımdan seçim yapmak zorunda. Mathias Norman (pelvik travma), Ozan Kabak (grip) ve Rocky Bushiri (menisküs yaralanması), takım listesinde olmayacakları isimlerdir.

💡 Tahmin

Tottenham Hotspur’un Norwich City ile karşılaştığında en az bir kez gol atabileceğini düşünüyoruz, ki bu da golde sorun yaşayabilir.

Bunun, Tottenham Hotspur’un maç sonunda 2-0’lık bir skorla oldukça rahat bir galibiyet olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: