Tottenham Hotspur’un Premier Lig maçında Arsenal’e karşı tahmini

Arsenal, Tottenham Hotspur ev sahibi ile Premier League maçına katılmak üzere Pazar günü Tottenham Hotspur Stadyumu’nu ziyaret edecek.

Tottenham Hotspur – Arsenal maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini bonus 1xbet (maç başına en iyi oranlar dahil) okuyun.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Chelsea’ye karşı son maçında EFL Kupası’nda 0: 1 yenilgisinden sonra buraya geri dönmeyi umuyor.

O maçta Tottenham Hotspur’un% 36’sı topa sahipti ve 15’i gole çarptı, bunlardan 3’ü hedefe gitti. Öte yandan Chelsea, hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Antonio Rüdiger (18′) Chelsea’nin golünü attı.

Tottenham Hotspur’un önceki 6 maçında Antonio Conte, gol denemeleri için toplam 8 kez ödül aldı ve maç başına attığı ortalama gol sayısını 1.33’e çıkardı.

Arsenal

Arsenal, son maçında Liverpool’a karşı EFL Kupası maçında 0:0 berabere kaldı.

O maçta Arsenal% 22’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 1’i kaleye isabet eden hedefe 3 vuruş yaptı. Rakipleri için Liverpool, 1 kanatta gole 17 vuruş yaptı.

Verimli maçlara yatkınlığını gösteren goller, Arsenal’in sahaya çıktığı önceki 6 maçta 20 kez işaretlenerek maç başına ortalama 3.33 gol attı. Rakipleri bu gollerden 5’ini attı.

Kişisel toplantılar

03 Şubat 2019’da başlayan önceki bire bir düellolarına göre her iki kulüp de ödülleri paylaştı: Tottenham Hotspur bu maçlardan 2’sini kazandı, Arsenal 2 ve 2, 90 dakikalık maçtan sonra berabere kaldı.

Bu çatışmalarda aralarında 18 gol atıldı, bunlardan 9’u “spurs” tarafından atıldı ve 9’u «gunners» tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

⚡ Tahmin

Arsenal ve Tottenham Hotspur’un muhtemelen burada gol atmanın zor olacağını düşünüyoruz.

Göreceğiz, ama bu kolayca tamamen bitebilir. İşte bu yüzden, ana zamanın düdüğü çaldığında 0:0 berabere sıkı bir karşılaşma olacağını tahmin ettik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: