Türkiye, Dünya Kupası’nda Norveç’e karşı

Türkiye, önümüzdeki Cuma Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Norveç ile buluşacak.

Türkiye – Norveç maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet’te ve son bahis oranlarında gösterilir.

Türkiye

Türkiye, Hollanda’dan Avrupa’nın son yenilgisi olan 6: 1 Dünya Kupası elemelerinin ardından burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

Bu maçta Türkiye yüzde 33’lük topa sahip oldu ve 2’si hedefe isabet eden gole 10 vuruş yaptı. Türkiye Milli Takımı için masadaki tek oyuncu Cengiz Ünder (92 ‘) idi. Hollanda hedefe 27 atış yaptı, hedefe 11 atış yaptı. Hollandalılar Davy Klaassen (1 dakika), Memphis Depay (16, 38, 54 dakika), Guus Thiel (80 dakika) ve Doniell Malen’i (90 dakika) attı.

Türkiye’nin oynadığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına üç veya daha fazla gol atıldı. Rakipleri bu maçlarda bunlardan 16’sını, Türkiye ise 7’sini attı. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Norveç

Norveç, 5: 1 Dünya Kupası elemesinin ardından bu karşılaşmaya katılacak – Avrupa, önceki maçında Cebelitarık’ı yenecek.

O maçta Norveç’in yüzde 74’ünün topa sahip olduğu, 42’sinin hedefe attığı ve 13’ünün hedefe ulaştığı maçta vardı. Norveç’in golleri Christian Torstvedt (23 ‘), Erling Haaland tarafından atıldı (27’, 39 ‘, 91’) ve Alexander Sorlot (59 ‘). Rakibi için Cebelitarık kaleye 5 vuruş yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Stitch (43 ‘) Cebelitarık için kendini ayırdı.

Son yarım düzine karşılaşmada Norveç 11 gol attı. Norveç de bu davaların her birinde gol attı. Bu süre zarfında savunucuları rakiplerinin 4 gol attığını gördüler.

↔️ Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin son maçı, Norveç — Türkiye — 0: 3 ile biten 27.03.2021 Dünya Kupası elemelerinin 2. günü olan maç oldu.

O maçta Norveç% 57’lik bir topa sahipti ve 13 gol attı, 1 top ise hedefe çarptı.

Türkiye, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 10 saldırı gerçekleştirdi. Ozan Tufan (4 ‘, 59’) ve Çağlar Soyuncu (28 ‘) kendilerini ayırt ettiler.

Hakem Alejandro Hernandez Hernandez tarafından yapıldı.

Tahmin

Norveç’in bu Türkiye takımına karşı kesinlikle gol atabileceği görüşündeyiz, ancak bunun kendileri için attığı kadar olmaması bekleniyor.

Karşılaşmanın 90’lı yıllardan sonra Türkiye için 2-1’lik bir avantajla sona ermesini bekliyoruz. Bekleyelim ve işlerin nasıl bittiğini görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: