Türkiye Süper Ligi’nde Beşiktaş — Göztepe maçının tahmini

Maçtaki tüm oranlar ve istatistikler 1xbetten indir’de bulunabilir.

Beşiktaş

Beşiktaş’ın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına üç veya daha fazla gol atıldı. Rakip taraflar bu maçlarda bunlardan 16’sını atarken, Beşiktaş toplamda 8 gol attı.

Göztepe

İstatistikler yalan söylemiyor ve Göztepe son 6 maçtan 6’sında gol attı ve rakibinin sadece 9 gol atmasına izin verdi. Göztepe’nin arkasında açıkça sorunlar vardı. Sadece bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

21.10.2018 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Beşiktaş’ın bu maçlardan 4’ünü ve Göztepe’yi 2 kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu maçlarda her iki kulüp de toplam 15 gol attı, bunlardan 9’u Kara Kartallar, 6’sı da Gez Gez oldu. Bu maç başına ortalama 2,5 gol.

Bu taraflar arasındaki ligin önceki müsabakasında Süper Lig’in 15/05/2021 maç günü 42 ve skor Göztepe 1-2 Beşiktaş’ı bitirdi.

O gün Göztepe yüzde 40’lık topa sahipti ve 9’unun gole çarptığı, 3’ünün hedefe çarptığı görüldü. Protokoldeki tek oyuncuları Alpaslan Öztürk (24 ‘) idi.

Beşiktaş’ın hedefine 14 vuruş, 3’ü de hedefe isabet etti. Kendilerini, Vida Hanımı (10 ‘) ve Raşid Gezzal (69’) ile ayırt ettiler. Hakem Fırat Aydınus tarafından yapıldı.

💡 Tahmin

Bu oyunda Beşiktaş’ın golün arkasını bulmakta zorluk çekebilecek Göztepe ile karşılaştıklarında gol sayılarına daha fazla düşme ihtimalinin daha yüksek olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle maçın sonunda 2-0’lık skorla Beşiktaş’ın iyi bir galibiyetini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: