Udinese-Napoli İtalyan Serie A’nın tahmini

Udinese, Pazartesi günü Serie A maçında Dacia’da Napoli konuklarıyla mücadele edecek.

Udinese — Napoli maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet promosyon kodu 2021 gidin.

Udinese

Udinese, son kez kaldıkları yerden devam etmek istiyor, Serie A’da Spezia’ya karşı 0: 1’lik bir zaferle devam etmek istiyor.

Bu maçta Udinese %43’lük topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı. Udinese’yi gol atan tek oyuncu Lazar Samarjic’ti (89′). Öte yandan Spezia, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 19 darbe indirdi.

Önceki altı maçında Udinese Luka Gotti 10 gol attı ve onlara maç başına ortalama gol sayısını 1.67’ye eşit verdi.

SSK Napoli

Napoli son maçında Avrupa Ligi maçında Leicester City ile 2-2 berabere kaldı.

Bu maçta Napoli %54’lük bir topa sahipti ve 22 gol attı, 7 golle gol yedi. Napoli’yi atan tek oyuncu Victor Osimchen (69‘, 87’) idi. Leicester City hedefe 7 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Ayoz Perez (9’) ve Harvey Barnes (64′) Leicester City için kendilerini ayırdılar.

Son altı karşılaşmada Napoli 11 gol attı. Napoli de bu oyunların her birinde oldukça iyi puan aldı. Bu maçlarda savunucuları rakipleriyle 5 gol attı. Sadece bu eğilimin bu oyunda devam edip edemeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

20.10.2018 tarihinden itibaren kişisel toplantıların geçmiş sonuçlarının incelenmesi, bu toplantıların Udinese için iyi olmadığını göstermektedir. Hiç bir galibiyet elde edemediler, Oysa Napoli onlara hükmetti ve bu maçların %83’ünde onları yendi.

Bu maçlarda da çok sayıda gol atıldı — 23 gol, karşılaşma başına ortalama 3,83 gol oldu.

Ligin bu kulüpler arasındaki önceki maçı Serie A’nın 36. günü olan 11.05.2021 Maçıydı ve Napoli, Udinese’nin 5-1’lik skoruyla sona erdi.

O zaman Napoli, topun sahipliğinin %51’ini ve 22 gol denemesini, 9 gol atmayı gerçekleştirdi. Goller Peter Zielinski (28 dakika), Fabian Ruiz (31 dakika), Hirving Losano (56 dakika), Giovanni di Lorenzo (66 dakika) ve Lorenzo Insigne’nin (91 dakika) gollerini attı.

Öte yandan Udinese, hedefe 4 giriş yaptı, 1’i de hedefe çarptı. Stefano Okaca (41 ‘) kendini ayırdı. Gianpolo Calvareze’nin maçına hükmetti.

Takım haberleri: Udinese

Isaac başarı (abdominal grip), Udoga’nın kaderi (baldır kaslarıyla ilgili sorunlar) ve Elijah Nestorowski’nin (çapraz bağların yaralanması) Udinese yöneticisi Luke Gotti’ye ulaşılamaz. Lukas Theodorczyk’in diskalifiye olması nedeniyle bu maça katılmaya hakkı yok.

Takım haberleri: Napoli

Napoli teknik direktörü Luciano Spalletti, ulaşılamayan bazı oyuncularla savaşmak zorunda. Alex Meret (lomber vertebra kırığı), fauzi Gulam (fitness) ve Diego Demme (medial kollateral ligamanın diz yaralanması) seçilmek için hazır değildir.

✨ Tahmin

Tahminlerimize göre Udinese, Napoli’yi geçmek için yeterli şansa sahip olmalı, ancak yenilgiden kaçınmak için tek bir gol yeterli olmayabilir.

Her iki takımın da Napoli maçına karşı 1-2’lik bir skorla sürekli bir düdük çaldığında gol attığını görebiliriz. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: