UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe — Olympiakos maçının tahmini

Fenerbahçe, Perşembe günü Avrupa Ligi toplantısında oLympiakos’a karşı oynuyor.

Fenerbahçe — Olympiakos’un maç öncesi tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve 1xbet bonus kodu indirimdeki maç öncesi anketimizin yanı sıra maç başına en son oranlara da bakın.

Fenerbahçe

Fenerbahçe, Hatayspor’a karşı 1-2 Süper Lig’in başarısının ardından son sonucunun tekrarlanmasını umuyor.

Fenerbahçe’nin bu maçında yüzde 34’lük topa sahip olma ve 15’i kaleye isabet ederek 6’sı hedefe ulaştı. Fenerbahçe’de golcüler Diego Rossi (17 dakika) ve Philip Novak (29 dakika) idi. Öte yandan Hatayspor, 3’ü hedefe isabet eden gole 9 vuruş gerçekleştirdi. Dylan Saint-Louis (70 ‘) Hatayspor’da öne geçti.

Fenerbahçe’nin son zamanlarda çok nadiren savunma gücü gösterdiği görülüyor. Fenerbahçe’nin önceki maçlarının 6’sından 5’inde attığı ve bu süre zarfında 6 gol atmasıyla ilgili endişeleri olacak. Bununla birlikte, böyle bir desen bir sonraki oyuna aktarılamayabilir.

Olympiakos

Olympiakos, son maçında Asteras Trablus’ın tutulmasıyla Süper Lig’de 0: 2’lik skorla kazandıktan sonra oyuna girecek.

Bu maçta Olympiakos% 49’luk topa sahip olmayı başardı ve 4’ü hedefe isabet eden 8 gol attı. Olympiakos’un golü Ticinho Soarez (7 ‘) oldu. Rakibi Asteras Tripolis için hedefte 7 vuruş gerçekleştirdi, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Nikos Papadopoulos (23 ‘Avtogol), Asteras Tripolis takımında kendini mükemmelleştirdi.

Olympiakos Pedro Martins, son altı maçta toplam 12 başarılı girişimde bulundu. Aynı maçlarda kaçırdıkları toplam gol sayısı 5’dir.

Takım Haberleri: Fenerbahçe

Fenerbahçe’nin patronu Vitor Pereira, bu maçtan önce fitness konusunda herhangi bir problemi olmayacağına minnettar olacak çünkü tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olacak.

Takım haberleri: Olympiakos

Çoğunlukla sağlıklı bir ekip sayesinde, Olympiakos’un patronu Pedro Martins sadece tek fitness sorunuyla mücadele etmek zorundadır. Konstantinos Fortunis (çapraz bağların kopması) bu oyunu özlüyor.

🔮 Tahmin

Olympiakos’un en az bir gol atması gerektiğini düşündüğümüz Fenerbahçe’yi geçmek için iyi oynaması gerektiğine inanıyoruz.

Böylece, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Fenerbahçe’nin 1-0’lık galibiyetiyle sonuçlanan inatçı mücadeleyi görüyoruz.

İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: