UEFA Avrupa Ligi’nde Monaco’ya karşı Braga maçının tahmini

Perşembe günü Monaco, Braga ile Avrupa Ligi maçına katılıyor.

Braga – Monaco maçıyla ilgili tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için 1xbet promosyon kodu geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

İçindekiler
  1. Braga
  2. Monako
  3. ⚡ Tahmin

Braga

Braga, Ligin Primeira çerçevesinde Boavista’ya (1:1) çekildikten sonra bu maçta oynayacak.

O maçta Braga% 49’luk bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 8 gol attı. Braga için Ricardo Orta attı (37′). Öte yandan, Boavista hedefe 10, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Yusuf Nzhie, “Boavist” için gol attı (53′).

Braga’nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipleri toplamda 4, Braga ise 6 puan aldı. Bununla birlikte, bir sonraki oyunda böyle bir eğilim ortaya çıkmayabilir.

Monako

Monaco, Ligin son 1 maçında Marsilya’yı 0:1 mağlup ettikten sonra bu toplantıya gelecek.

O maçta Monaco, zamanın% 33’üne sahipti ve 3’ünün gole düştüğü hedefe 5 vuruş yaptı. Monaco’nun golünü atan tek oyuncu Jellson Martins (58′) oldu. Marsilya hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Monaco’nun son altı maçında Philippe Clement, saldırılarını sadece 7 kez gollere taşıdı. Aynı maçlar için kaçırılan toplam gol sayısı 5’dir.

⚡ Tahmin

Monaco ve Braga’nın gergin bir mücadelede oynaması gerektiğine inanıyoruz.

Berabere kalmanın muhtemel olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, hakem mola için düdüğü verdiğinde çok yakın bir oyun ve 1:1 berabere kalmayı bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: