UEFA Avrupa Ligi’nde RB Leipzig vs Rangers maçının tahmini

Perşembe günü gerçekleşecek olan RB Leipzig ve Rangers arasındaki Avrupa Ligi’nin uzun zamandır beklenen yarı finalinin zamanı geldi. Bu kadar ileri gittikten ve bu maçta yer alacak tarafın teşvikinin yarışmanın finaline gireceği düşünüldüğünde, bu gerçekten çok iyi bir oyun olacağına söz veriyor.

RB Leipzig — Rangers maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için 1xbet promosyon kodu geçin (en iyi bahis oranları dahil).

RB Leipzig

RB Leipzig, Bundesliga 1’in bir önceki maçında Union Berlin’e karşı 1:2 yenilgisinden sonra buradaki son performansını geliştirmeye çalışacak.

O maçta, RB Leipzig zamanın% 55’ine sahipti ve hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. RB Leipzig için Youssouf Poulsen attı (46′). 1. Union Berlin FC, hedefe 14, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Union Berlin için Sven Michel (86′) ve Kevin Berens (89′) puan aldı.

Son sonuçları, RB Leipzig savunmasının pek bir şey yapamayacağını gösteriyor. RB Leipzig”in son 6 maçında kendi taraflarından attığı gollerin sayısı 4’e yükselirken kendine güveniyor.

Rangers

Rangers, Motherwell’i yendikten sonra, Premier Lig’in son maçında 1-3’lük bir skorla karşılaşmaya başlayacak.

O maçta Rangers% 52’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 9 vuruş yaptı. Rangers’ın golleri Scott Wright (47′) ve James Tavernier (62′) tarafından atıldı. Öte yandan Motherwell, gole 8 vuruş yaptı ve bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Motherwell için Liam Kelly (14′ Kendi golü) ve Ross Tierney (35′) attı.

Rangers’ın oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına ortalama gol sayısı 3,17, Rangers kalesine ortalama gol sayısı ise 2,17’dir. Ancak, bu oyunda böyle bir düzenliliğin devam edeceğine dair kesin bir kesinlik yoktur.

Takım haberleri: RB Leipzig

Her halükarda« Leipzig 3-4-1-2’lik bir devreyi kullanabilir ve başlangıçta Peter Gulaci, Nordi Mukielé, Lucas Klostermann, Josco Guardiola, Benjamin Henrichs, Conrad Lymer, Tyler Adams, Angelino, Daniel Olmo, Christopher Nkunka ve Andre Silva’yı serbest bırakabilir.

Takım Haberleri: Rangers

Rangers’ın menajeri Giovanni van Bronkhorst şu anda takımın kadrosunun azalmasıyla yetinmek zorunda kalıyor. Nnamdi Ofoborh (kalp hastalığı), Philip Helander (ayak yaralanması), Alfredo Morelos (kalça problemleri) ve Janis Hagi (diz ameliyatı) takımda olmayacakları isimlerdir.

Bizim bakış açımızdan Gers, Allan Mcgregor, James Tavernier, Connor Goldson, Leon Balogun, Kelvin Bassi, Glen Kamara, John Lundstram, Ryan Jack, Joe Aribault, Maud Sakalu ve Ryan Kent’i serbest bırakarak 4-3-3 şemasını kullanacaktır.

🔮 Tahmin

Kesin olan bir şey var: Rangers’ın RB Leipzig takımına gol atması kolay olmayacak, ki bu kesinlikle birçok an yaratabiliyor ve onları gollere dönüştürebiliyor.

Hakem son düdüğü verdiğinde RB Leipzig’in 3-0’lık bir skorla ikna edici bir üstünlüğünü varsayacağız.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: