UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih ile Villarreal maçının tahmini

Salı günü, Şampiyonlar Ligi çeyrek finallerinin Bayern Münih ile Villarreal arasında büyük bir toplantısı olacak. Motivasyon yüksek olacak ve yarı finallerin kazananlarının finallere bir bilet alacağı göz önüne alındığında, bu iki takım için gerçek bir gösteri olabilir.

Bayern Münih — Villarreal maçının 1xbet bonus üzerindeki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görün.

Bayern Münih

Önceki sonucun cesaretlendirdiği Münih Bayern Münih, Bundesliga 1’de Augsburg’u 1-0 yendikten sonra aynı şeyi umacak.

O maçta Bayern Münih% 68’lik bir topa sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Bayern Münih için gol atan tek oyuncu Robert Lewandowski’ydi (82′). FC Augsburg 1907, hedeften 1’i olmak üzere hedefe 6 vuruş yaptı.

Bayern Münih ile yapılan maçlar son zamanlarda genellikle büyüleyici bir şekilde gerçekleşiyor ve onların ayırt edici özelliği çok sayıda gol anıdır. Son altı maçta her iki taraf da toplam 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol) ve bunların 17’si Bayern Münih’e aitti.

Villarreal

La Liga’nın son maçında Villarreal, Athletic Bilbao ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Villarreal% 60’lık bir topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Villarreal için gol atan tek oyuncu Alfonso Pedraza’ydı (60′). Athletic Bilbao, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Athletic Bilbao için Raul Garcia (43′) attı.

Son zamanlarda, Villarreal’in katılımıyla yapılan maçlarda taraflardan en az birinin temiz kaldığı bir eğilim olmuştur. Son 6 karşılaşmaya bakarsak, bunun beş kez gerçekleştiği ortaya çıkar. Bu karşılaşmalarda rakipler 4 gol, Villarreal ise 6 gol attı. Tabii ki, böyle bir eğilim bir sonraki oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Takım haberleri: Bayern Münih

Korenten Tolisso (kas lifi kopması), Eric Maxim Chupo-Moting (korona virüsü), Buna Sarr (dizkapağı problemleri) ve Niklas Züle (grip), Bayern Münih patronu Julian Nagelsmann’ın takımının oyununa katılamazlar.

Takım haberleri: Villarreal

Ekip kompozisyonunun çoğunlukla sağlıklı olması nedeniyle Villarreal’in patronu Unai Emery’nin fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Alberto Moreno (çapraz bağ kopması) bu oyunu özlüyor.

⚡ Tahmin

Bu oyunda Villarreal elbette Bayern Münih’i kırabilir, ancak bu onların diğer taraftan birkaç topu kaçırmalarını engelleyemez.

Her iki takımın da Bayern Münih lehine 2-1’lik bir skorla kazanacağını tahmin ediyoruz. Maçın hem bir yönde hem de diğer yönde sona ermesi tamamen mümkündür.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: