UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Juventus – Malmö maçının tahmini

Şampiyonlar Ligi maçları listesinde Çarşamba günü Juventus Malmö ile karşılaşacak.

Juventus — Malmö maçına ilişkin kapsamlı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet görülebilir.

Juventus

Juventus, Serie A’daki 2-0 zaferinden sonra Genoa’ya karşı son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta Juventus% 70’lik bir topa sahipti ve hedefe 12 vuruşla 27 gol attı. Juventus’un golleri Juan Cuadrado (9 ‘) ve Paulo Dibala (82’) tarafından atıldı. Öte yandan, Genoa’nın gole 0 vuruşu vardı, bunların 0’ı hedefe çarptı.

Juventus’un katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol görüldü. Bu dönemde gol sayısına gelince rakip takımlar toplamda 5, Juventus ise 7 puan aldı. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Malmö

Son maçında Malmö, Allsvenskan’ın Halmstads’la oynadığı maçta 0: 0 berabere kaldı.

Bu maçta Malmö FF,% 63’lük bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 18 gol attı. M.Ö. Halmstads’ı 5 gol attı, 1 gol attı.

FF’NİN Malmö savunucularının bir dizi etkili konuşması, toplamda son 6 karşılaşmanın 4’ünü oluşturan «karşı golleri» ne yol açtı. Aynı dönemde kendi hücum güçleri 6 puan almayı başardı.

Yüz yüze

Ligin bu takımlar arasındaki son maçı, 14.09.2021 Şampiyonlar Ligi’nin 1. günü Juventus ile 0: 3 puanla sona erdiğinde oynanan maçtı.

O maçta Malmö FF% 40’lık topa sahip olmayı başardı ve hedefe 9 vuruş yaptı, 1 top hedefe çarptı.

Juventus hedefe 16 atış yaptı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Goller Alex Sandro (23 ‘), Alvaro Morata (45’) ve Paulo Dibala (45 ‘) tarafından atıldı. Hakem Arthur Soares Diaz tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Juventus

Aaron Ramsey (Bilinmeyen travma), Federico Chiesa (Kas problemleri) ve Danilo (Geri çekilme kasında bir kopma) Juventus’un patronu Massimiliano Allegri’ye ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Malmö

Malmö yöneticisi John Thomasson’ın erişilebilirlikle ilgili birkaç sorunu var. Joe Inge Berget (Bilinmeyen Travma), Felix Beymo (Bilinmeyen Travma), Anders Christiansen (Hamstring Yaralanması), Ola Toivonen (Diz Yaralanması) ve Jonas Knudsen (Diz Yaralanması) dikkate alınmayanlardır.

Tahmin

FF’NİN Malmö’sinin Juventus takımının önünde olması muhtemeldir, ancak muhtemelen onlara puan verecekleri kadar fazla olmayacaktır.

90 dakika sonra Juventus’un dar bir 2-1 galibiyet puanı alacağını düşünüyoruz. İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: