UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United ile Atletico Madrid maçının tahmini

Salı günü yapılacak olan Şampiyonlar Ligi toplantısında Manchester United, Madrid’in Atletico’yu ağırlayacak.

Manchester United — Atletico Madrid maçına ilişkin tüm tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı tarafından yapılan anketler, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere resmi web sitesinde 1xbetten sunulmaktadır.

Manchester United

Manchester United, Premier Lig’de Tottenham Hotspur’u 3-2 mağlup ettikten sonra tekrar kazanmayı umuyor.

Bu maçta Manchester United, zamanın% 43’üne sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 10 gol attı. Manchester United’ın golleri Cristiano Ronaldo tarafından atıldı (12′, 38′, 81′) ve Harry Maguire (72′ kendi golü). Öte yandan Tottenham Hotspur, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Harry Kane (35′) Tottenham Hotspur’un golünün yazarı oldu.

Manchester United ile yapılan maçlar son zamanlarda çok sayıda golün beklediği heyecan verici karşılaşmalar olma eğilimindedir. Her iki taraf da son altı maçta toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol) ve 11’i Manchester United’ı attı.

Atletico Madrid

Atletico Madrid, La Liga’da 2-1 kazandıktan sonra karşılaşmaya başlayacak ve son maçında Cádiz’i yenecekleri için karşılaşmaya başlayacak.

O maçta, Atletico Madrid zamanın% 46’sına sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 6 gol attı. Atletico Madrid’de João Felix (3′) ve Rodrigo De Paul (68′) gollerini attı. Öte yandan Cadiz, hedeften 14’ü vurarak 3’ü hedefe ulaştı. Cádiz’in golü Alvaro Negredo (45′) oldu.

Atletico Madrid savunucularının öne çıkan performansları sonucunda, son 6 maçında »karşı golleri” 4 oldu. Aynı dönemde kendi hücum gücü 11 gol attı. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin bu maçta da devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

Takım Haberleri: Manchester United

Bruno Fernandes (hastalık) ve Luke Shaw (corona virüsü) Manchester United takımı için oynayamayacaklar.

Takım haberleri: Atletico Madrid

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Atletico Madrid’in menajeri Diego Simeone, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Bu oyunda Atletico Madrid, Manchester United takımına gol atabiliyor, ancak gerçekte kaçırdıkları goller kadar olmayacak.

Manchester United’ın galibiyetini 90 dakika sonra 2-1’lik skorla görebiliriz. Bu ilginç bir maç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: