UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Southampton — Aston Villa maçının tahmini

Aston Villa, Cuma günü St. Mary’s Stadyumu’nu ziyaret edecek ve Southampton’un ev sahipleriyle Premier League maçı düzenlenecek.

1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır Southampton – Aston Villa maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve anket sonuçlarını maç başına en son oranlarla birlikte bulabilirsiniz.

Southampton

Southampton, önceki sonuçlarına devam ederek, Premier Lig’de Watford’a karşı 0: 1’lik bir başarıdan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Southampton% 61’lik bir topa sahipti ve gole 12 vuruş yaptı, 1’i gole girdi. Southampton’un golü Che Adams (20 ‘) oldu. Öte yandan Watford hedefe 10 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı.

Son 6 maçında Ralph Hazenhüttl’in Southampton’u toplam 6 gol attı ve maç başına ortalama 1 gol attı.

Bu düelloya girerken Southampton ligin son iki ev maçında kaybetmiyor.

Aston Villa

Premier League turnuvasında West Ham United’a karşı önceki maçında yenildikten sonra, Aston Villa buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Aston Villa% 42’lik bir topa sahipti, 9 gol attı ve 3 gol attı. Aston Villa protokolündeki tek oyuncu Ollie Watkins’ti (34 ‘). Öte yandan West Ham United, 9’u hedefe isabet eden hedefe 21 isabet etti. Ben Johnson (7 dakika), Declan Rice (38 dakika), Pablo Fornals (80 dakika) ve Jarrod Bowen (84 dakika) West Ham United için gol attı.

Yoğun olaylara olan tutkularını göstererek, Aston Villa’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta 20 kez gol attık ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attık. Muhalif takımlar bunlardan 13’ünü oynamayı başardılar. Bununla birlikte, şimdi böyle bir eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

Buna gelince, Aston Villa ligin son 2 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

12 Mayıs 2015’ten önceki yüz yüze karşılaşmalarına bakarsanız, Southampton’un bu maçlardan 4’ünü ve Aston Villa’nın 1’i kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 1 olduğunu görebilirsiniz.

Bu oyunlarda da çok sayıda gol atıldı — 22, karşılaşma başına ortalama 3,67 gol oldu.

Bu takımları içeren ligin önceki maçı 30.01.2021 Premier Lig maçının 21. günüydü ve skor Southampton tarafından 0: 1 Aston Villa skoruyla sona erdi.

O zaman Southampton% 60’lık bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 20 gol attı.

Öte yandan Aston Villa, hedefe 8, kapıya 4 atış yaptı. Ross Barkley (41 ‘) golcü oldu. Lee Mason maçı yargıladı mı?

Takım Haberleri: Southampton

Will Smallbone (diz yaralanması), Armando Brodge (ayak bileği yaralanması) ve Sam McQueen (çapraz bağ yırtılması) Southampton patronu Ralph Hazenhüttl’e ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Aston Villa

Aston Villa’nın patronu Dean Smith’in sakatlığı olmadığı için bu maçtan önce Aston Villa’nın patronunun yaralanması yok.

💡 Tahmin

Bu maçta Aston Ville, Southampton takımının önünde başarılı olacak, ancak kaçırdıkları gol sayısı kadar fazla olmayabilir.

Tavsiyemiz: Düello, maçın sonunda Southampton’u 2-1 yenerek sona erecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: