UEFA Uluslar Ligi kapsamında Finlandiya’nın Bosna’ya karşı maçının tahmini

Milletler Cemiyeti’nin Cumartesi günkü programında Finlandiya ve Bosna buluşuyor.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Finlandiya – Bosna istatistiklerimiz için 1xbet bonus geçin (en iyi oranlar dahil).

Finlandiya

Finlandiya, uluslararası dostluk maçlarının son maçında Slovakya’dan 0:2 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

Son maçlarda Finlandiya nadiren kaçırmadı. Gerçek şu ki Finlandiya, önceki 6 maçtan 5’inde gol attı ve bu süre zarfında 8 gol yedi. Elbette, bu eğilim bir sonraki oyunda kendini göstermeyebilir.

Bosna

Bosna, uluslararası dostluk maçlarının son maçında Lüksemburg’a karşı 1-0 kazandıktan sonra sahaya girdi.

Bosna’yı kapsayan önceki 6 maçtan 5’inde nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan gollerin toplam ortalaması sadece 1,83, Zmaevi’nin ortalama gol sayısı ise 0,5’dir.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligde bir önceki karşılaşması, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 9. günü maçında 13/11/2021 tarihinde, Bosna-Finlandiya’nın 1:3’ünde gerçekleşti.

O maçta Bosna, zamanın% 68’ine sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 28 gol attı. Golün yazarı Luka Menalo (69′) idi.

Öte yandan Finlandiya, 5’i hedefe isabet eden gole 8 darbe indirdi. Goller Marcus Forss (29′), Robin Lod (50′) ve Daniel O’shaughnessy (73′) tarafından atıldı. Maç Michael Oliver tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Finlandiya

Finlandiya milli takımı yöneticisi Markku Kanerva, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Bosna

Bosna Milli Takımı yöneticisi Ivaylo Petev, tamamen sağlıklı bir kadroyla bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bize göre hem Bosna hem de Finlandiya’nın gol atması zor olacak.

İşlerin nasıl gittiğini göreceğiz, ancak bu, kapıları açmak için mümkün olan en az sayıda fırsata sahip bir oyun olacak gibi görünüyor. Bu nedenle, normal zamanlarda 0-0’lık bir skorla inatçı bir mücadele bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: