UEFA Uluslar Ligi maçında Çekya’ya karşı İspanya’ya karşı tahmin

Pazar günü Milletler Cemiyeti’nde Çek Cumhuriyeti – İspanya maçı yapılacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Çek Cumhuriyeti — İspanya maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet turkey ve en iyi bahis oranlarına geçin.

Çek

Çek Cumhuriyeti, Milletler Cemiyeti’ni İsviçre’ye karşı 2-1’lik bir skorla kazandıktan sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor olacak.

O maçta Çekya topu% 38’lik bir paya sahipti ve 3’ü gole ulaşan gole 8 vuruş yaptı. Çek Cumhuriyeti için gol atan tek oyuncu Jan Kuhta (11′) idi. İsviçre, 7’si hedefe isabet eden hedefe 15 darbe indirdi. İsviçre’de Noah Okafor (44′) ve Cibril Sow (58′ kendi golü) tarafından gol atıldı.

Çek Cumhuriyeti tarafından oynanan son 6 maçının 5 tanesinde maç başına en az üç gol kaydedildi. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipleri toplam 5, Çek Cumhuriyeti ise 8 puan aldı.

İspanya

Milletler Cemiyeti’nin son maçında İspanya, Portekiz ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta İspanya% 61’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. İspanya için gol atan tek oyuncu Alvaro Morata (25′) idi. Portekiz hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Portekiz için Ricardo Orta’yı attı (82′).

İspanya, son yarım düzine maçta toplam 11 gol attı. Aynı zamanda İspanya bu maçların her birinde gol attı. Bu dönemde onlara karşı 3 gol atıldı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Takım haberleri: Çek Cumhuriyeti

Çek Milli takımının menajeri Yaroslav Shilhavi, oyuna hazır tamamen sağlıklı bir gruba sahip olduğu için fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Görünüşe göre Çek Cumhuriyeti bu oyunda Tomas Vaclik, Ladislav Krejci, David Zima, Yakub Brabek, Vladimir Kufal, Tomas Souchek, Michal Sadilek, Yaroslav Zeleni, Jan Kuhta, Yakub Yankto ve Adam Glozek’in katılımıyla 3-4-2-1’lik bir düzenleme kullanacak.

Takım haberleri: İspanya

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde, İspanya milli takımının patronu Luis Enrique’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

La Furia Roja’nın muhtemelen Unai Simon, Daniel Carvajal, Diego Llorente, Pau Torres, Jordi Alba, Pablo Gavira, Rodrie, Cocé, Ferran Torres, Alvaro Moratu ve Pablo Sarabia’yı kullanarak 4-3-3 sistemini kullanacağına inanıyoruz.

✨ Tahmin

Çekya’nın İspanya takımını yenebileceğinden emin olması gerektiğine inanıyoruz, ancak bir golü kaçırmaları pek olası değil.

Tahminimiz, 90 dakika sonra İspanya lehine 1-2’lik skorla sona erecek yoğun bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: