UEFA Uluslar Ligi maçında İsviçre’nin İspanya’ya karşı tahmini

Neredeyse Perşembe günü İsviçre’nin İspanya ile oynayacağı Milletler Cemiyeti’nin zamanı geldi.

1xbet bonus nasıl kullanılır İsviçre – İspanya maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün (maç başına en iyi oranlar dahil).

İsviçre

İsviçre, bir önceki Milletler Cemiyeti maçında Portekiz’e karşı 4:0 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta İsviçre% 45’lik bir topa sahipti ve hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Portekiz hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 10’u hedefe ulaştı. Portekiz için William Carvalho (15′), Cristiano Ronaldo (35′, 39′) ve Juan Cancelo (68′) tarafından puanlandı.

İsviçre, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol atarak gol atmakta zorluk çekmiyor.

Bu süre zarfında 12 gol attılar ve sadece 6 gol attılar. Bununla birlikte, sadece bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

İspanya

Önceki maçta İspanya, Çek Cumhuriyeti ile Milletler Cemiyeti’nde 2-2 berabere kaldı.

O maçta İspanya% 79’luk bir topa sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. İspanya milli takımının bir parçası olarak goller Gavi (45′) ve Inigo Martinez (90′) tarafından atıldı. Çek Cumhuriyeti kaleye 3 darbe indirdi, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Çek Cumhuriyeti için Yakub Piyonları (4′) ve Jan Kuhta (66′) attı.

Önceki 6 maçta İspanya toplam 11 gol attı. Bu maçların her birinde İspanya gol atamadı. Bu dönemde 3 gol kendi kalelerine atıldı.

🔮 Tahmin

İsviçre’nin bu İspanya milli takımını gol atmak için iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz, bu da sonunda gol atmalı ve muhtemelen net bir skor tutmalıdır.

Bu nedenle tahminimiz, maçın sonunda İspanya’yı 0: 1’lik bir skorla kazanmak için zorlu bir mücadeledir.

İlginç bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: