UEFA Uluslar Ligi maçında Litvanya — Türkiye tahmini

Milletler Cemiyeti’nin Salı günkü programında Litvanya Türkiye ile buluşuyor.

Litvanya – Türkiye maçının tüm tahminleri, kullanıcı anket sonuçları ve istatistikleri 1xbet bonus (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Litvanya

Litvanya, Milletler Cemiyeti’nin Lüksemburg’a karşı son maçında 0:2 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Litvanya% 45’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Lüksemburg hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Lüksemburg için Danel Sinani attı (44′, 78′).

Litvanya son maçlarda şansını kullanmadı. Önceki altı maçta Litvanya, rakiplerinin kalesine sadece 3 gol attı. Bu maçlarda Litvanya da kendi kalesine 10 gol attı. Belki de bu eğilim bu maçta da devam etmeyecektir.

Türkiye

Türkiye, Uluslar Ligi’ni 4-0 yenerek ve son maçında Faroe Adaları’nı yenerek oyuna girecek.

Bu maçta Türkiye, zamanın yüzde 77’sine sahipti ve 9’u gole giren 17 gole isabet etti. Türkiye Milli takımında Cengiz Ünder (37′), Halil Dervişoğlu (47′), Serdar Dursun (82′) ve Merih Demiral (85′) goller atıldı. Faroe Adaları hedefe 4 isabet etti, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı.

Son altı maçta Türkiye 14 gol attı. Türkiye de bu davaların her birinde gol atmayı başardı. Bu maçlarda kendilerine karşı 9 gol atıldı.

Takım haberleri: Litvanya

Litvanya milli takımının patronu Valdas Ivanuaskas, yaralanmalardan tamamen kurtulduğu için bu maç için fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için mutlu olacak.

Takım haberleri: Türkiye

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Türkiye Milli Takımı patronu Stefan Kunz, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Türkiye’nin oyunu uzun süreler boyunca kontrol etme olasılığının daha yüksek olduğu ve birkaç anını gerçekleştirebileceği görüşüne yöneliyoruz.

Aynı zamanda, Litvanya’nın savunmalarını kırması zor olacak, ancak bir noktada da misilleme yapmaları ihtimalinden daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

Buna göre 90 dakika sonra Türkiye lehine 1:3’lük rahat bir skor görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: