UEFA Uluslar Ligi maçında Polonya’ya karşı Galler tahmini

Her iki taraf da Çarşamba günü Polonya’nın Galler ile oynadığı Milletler Cemiyeti maçına hazırlanıyor.

Polonya — Galler maçıyla ilgili tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Polonya

Önceki sonuçla cesaretlendirilen Polonya, WC — Avrupa elemelerinde İsveç’i 2-0 yendikten sonra daha fazlasını umuyor olacak.

O maçta Polonya, zamanın% 39’una sahipti ve 8’i hedefi vuran 10 golü vurdu. Polonya için goller Robert Lewandowski (50′) ve Peter Zielinski (72′) tarafından atıldı. İsveç, 6’sı hedefte olmak üzere hedefe 12 vuruş yaptı.

Polonya, son 6 maçında sahaya çıktıkları her defasında gol atarak sürekli gol attı.

Bu dönemde 14 gol attılar ve sadece 4’ü kaçırdılar.

Galler

Galler son kez uluslararası dostluk maçlarının bir parçası olarak Çek Cumhuriyeti ile 1-1 berabere kaldı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Galler’in son 6 maçının 5’inde rakipler 6 gol attı. Savunmada Galler’in yerini sağlamlaştırması gerekmezdi. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Takım haberleri: Polonya

Polonya milli takımının patronu Cheslaw Mikhnevic, fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için memnun olacak ve bu maça tamamen sağlıklı bir kadroyla yaklaşıyor.

Beyaz-Cervoni’nin muhtemelen maçta 4-1-4-1 sistemini seçeceğini düşünüyoruz ve Wojciech Szczesna, Mattie Cash, Kamil Glick, Jan Bednarek, Bartosz Bereshinski, Christian Belick, Peter Zelinski, Jacek Goralski, Grzegorz Krikhoviak, Sebastian Szymansky ve Robert Levandowski’yi seçeceğiz.

Takım haberleri: Galler

Galler milli Takımı yöneticisi Rob Page, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

«Ejderhaların» 3-4-1-2’lik bir düzenlemeyi kullanma olasılığının daha yüksek olduğuna inanıyoruz: Wayne Hennessy, Ethan Ampado, Joe Rhodon, Ben Davis, Connor Roberts, Joe Allen, Aaron Ramsey, Neko Williams, Harry Wilson, Daniel James ve Gareth Bale.

💡 Tahmin

Polonya’nın, bir kereden fazla gol ızgarasına girmek için yeterli anı yaratabileceğine ve belki de gol atması zor olabilecek Galler ile oynadıklarında kaçırmayacağına inanmaya eğilimliyiz.

Tahminimiz maç sonunda Polonya lehine 2-0’lik oldukça rahat bir skor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: