UEFA Uluslar Ligi maçında Sırbistan’ın Norveç’e karşı tahmini

Sırbistan’ın Norveç’le oynayacağı Perşembe günü Milletler Cemiyeti maçına kadar çok az zaman kaldı.

Sırbistan — Norveç maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı öğrenmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır geçin.

Sırbistan

Sırbistan, Danimarka’ya karşı önceki oyunda 3-0 yenilgisinden sonra zafer yoluna dönmeyi umuyor olacak.

Sırbistan’ın son altı maçında Dragana Stojkoviç’in toplam 8 kez attığı gollerle karşılaşması, maç başına atılan ortalama gol sayısını 1,33’e çıkardı.

Norveç

Norveç, Uluslararası Dostluk Turnuvasında 9:0 puan kazandıktan ve Ermenistan’ın bir önceki maçında yenilgisinden sonra bu toplantıya katılacak.

Norveç’in katılımıyla önceki 6 maçtan 5’inde nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan gollerin toplam ortalama ortalaması 2.83, Løvene’nin takımı tarafından oynanan maç başına ortalama gol sayısı ise 2.33’tür. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Takım haberleri: Sırbistan

Sırbistan milli takımının patronu Dragan Stojkovic, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olduğu için fiziksel formda herhangi bir problemi olmayacağından memnun olacak.

Takım haberleri: Norveç

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Norveç milli takımının patronu Masla Solbakken, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Norveç’in bu Sırbistan milli takımını gol atabileceğine dair bir hisimiz var, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Bunun, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Sırbistan lehine 2-1’lik bir farkla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: