UEFA Uluslar Ligi maçında Ukrayna’ya karşı İrlanda’nın tahmini

Çarşamba günü Milletler Cemiyeti’nde İrlanda, Ukrayna ile buluşacak.

İrlanda — Ukrayna maçı için tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri bonus 1xbet (artı maç başına en iyi oranlar) görün.

İçindekiler
  1. İrlanda
  2. Ukrayna
  3. Tahmin

İrlanda

İrlanda, Milletler Cemiyeti’nin son maçında Ermenistan’dan 1-0’lık bir skorla yenilgiden sonra en iyi sonucu elde etmeyi umuyor.

O maçta İrlanda% 68’lik bir topa sahipti ve gole 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Ermenistan, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 darbe indirdi. Eduard Spurtsyan (74′) Ermenistan’a gol attı.

Son sonuçlar, İrlanda’nın arka hattının pek bir şey yapamayacağını gösteriyor. İrlanda cimriydi ve önceki altı maçta kapılarına giren gol sayısını 3’e çıkardı. Elbette böyle bir eğilim bir sonraki oyunda da devam etmeyebilir.

Ukrayna

WC elemelerinde Galler’e karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra — Avrupa, Ukrayna ve taraftarları bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Ukrayna, zamanın% 68’ine sahipti ve 9’u hedefe ulaşan 22 gol attı. Ukrayna için golün yazarı Andrei Yarmolenko (34′ Kendi golü) oldu. Galler hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Ukrayna son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 5 golü kaçırdı. Arkada Ukrayna mükemmel olmaktan uzaktı.

Tahmin

Ukrayna’nın, büyük olasılıkla galibiyet maçında golünü atabilecek olan İrlanda’nın bu kadrosuna karşı herhangi bir şeye karşı çıkmasının zor olacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda İrlanda lehine 1-0’lik bir farkla çok eşit bir oyun öngörüyoruz.

Bakalım her şey gider.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: