UEFA Uluslar Ligi’nde Avusturya-Fransa maçının tahmini

Avusturya, önümüzdeki Cuma günü Milletler Cemiyeti’nde Fransa ile oynayacak.

Avusturya – Fransa maçına ilişkin tahminlerimiz, 1xbet promosyon kodu 2022 oynanan maçın istatistiklerini ve sonuçlarını ve en iyi bahis oranlarını görebilirsiniz.

Avusturya

Avusturya, Danimarka’dan Milletler Cemiyeti’ndeki yenilginin ardından 1-2’lik skorla sonucu iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Avusturya% 55’lik bir topa sahipti ve gole 1’i olmak üzere gole 17 vuruş yaptı. Avusturya milli takımının golünün yazarı Xaver Schlager (67′) idi. Danimarka hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Danimarka için Pierre-Emile Heibjerg (28′) ve Jens Striger Larsen (84′) puan aldı.

Avusturya’nın son maçlarında nadiren temiz kalmayı başardı. Gerçek şu ki Avusturya, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını 8 gol atarken savunmasını kırdı.

Fransa

Son maçında Fransa, Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak Hırvatistan ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Fransa% 51’lik bir topa sahipti ve 7’si gole, 5’i de gole 7 vuruş yaptı. Fransa hesabındaki tek oyuncu Adrien Rabio’ydu (52′). Öte yandan Hırvatistan, 5’i hedefe isabet eden hedefe 8 darbe indirdi. Hırvatistan için Andrei Kramarich (83′) attı.

Önceki altı karşılaşmada Fransa’ya saldıran kişi çok sayıda gol attı (tam olarak 18). Bu, onlara bu süre zarfında maç başına atılan 3 golün uğursuz ortalamasını verdi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceği, bir sonraki maçta öğreneceğiz.

Takım haberleri: Avusturya

Avusturya Milli Takımı yöneticisi Ralph Rangnik’in bu maçtan önce tamamen sakatsız bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadan tam kadroya sahip olması bekleniyor.

Das Team’in Patrick Pentz, Stefan Posh, David Alab, Maximilian Wober, Stefan Liner, Conrad Lymer, Xaver Schlager, Andreas Weimann, Marcel Sabitzer, Marco Arnautovic ve Karim Onisivo kullanarak 3-4-1-2’lik bir sistemle oynayacağını düşünüyoruz.

Takım haberleri: Fransa

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Fransa milli takımı yöneticisi Didier Deschamps, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Hugo Lloris, Jules Caunde, Presnel Kimpembe, Lucas Hernandez, Jonathan Kloss, N’golo Cante, Matteo Gendouzi, Theo Hernandez, Antoine Griezmann, Karim Benzema ve Kylian Mbappé’yi seçerek Les Bleus’un 3-4-1-2’lik bir yerleşimi seçmesi muhtemel olduğuna inanıyoruz.

⚡ Tahmin

Bu oyunda Avusturya’nın Fransa milli takımını kesinlikle yenebileceğine inanıyoruz, ancak tek bir gol yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

90’ıncı yarının ardından çok yakın bir maça ve Fransa’nın galibiyetine 1-2’lik skorla bahse giriyoruz. Her halükarda, pek bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: