UEFA Uluslar Ligi’nde Fransa vs Hırvatistan maçının tahmini

Fransa Pazartesi günü Uluslar Ligi maçında Hırvatistan ile oynayacak.

Fransa — Hırvatistan maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Fransa

Fransa, Milletler Cemiyeti’nin Avusturya’ya karşı oynadığı maçta 1-1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna hazırlanıyor.

O maçta Fransa, zamanın% 67’sine sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Fransa için gol atan tek oyuncu Kilian Mbappé (83′) idi. Avusturya hedefe 4 darbe indirdi, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Andreas Weimann (37′) Avusturya’yı geride bıraktı (37′).

Fransa, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol atarak sürekli formda.

Bu dönemde toplam 12 gol attılar, onlara karşı atılan gol sayısı ise 5 oldu.

Hırvatistan

Hırvatistan, bir önceki Milletler Cemiyeti maçında Danimarka’ya karşı 0:1’lik bir skorla mağlup olduktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta Hırvatistan% 51’lik bir topa sahipti ve 2’si gole isabet eden gole 9 vuruş yaptı. Hırvatistan için gol atan tek oyuncu Mario Pasalic’ti (69′). Danimarka hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı.

Hırvatistan’ın son altı maçında Zlatko Daliça’nın 5 kez gol atmasıyla sevinmesi için bir nedeni vardı, bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

Kişisel toplantılar

Önceki maçlarını 17/06/2004 tarihinden itibaren analiz ettikten sonra, Fransa’nın bunlardan 3’ünü, Hırvatistan’ın 0’sını ve berabere sayısının 3 olduğunu öğreniyoruz.

Bu karşılaşmalarda 21 gol atıldı, bunlardan 13’ü Les Bleus ve 8’i Vatreni attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3,5’e eşit olarak verir.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son karşılaşma, Uluslar Ligi’nin 2. günü 06/06/2022’de Hırvatistan – Fransa 1-1’lik skorla sona eren maçta gerçekleşti.

Hırvatistan bu gün% 49’luk bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 8 gol attı. Golün yazarı Andrei Kramarich (83′) idi.

Fransa hedefe 7, 5’i hedefe doğru yedi vuruş yaptı. Adrien Rabio attı (52′). Yargıç: Marco Guida.

✨ Tahmin

Fransa, muhtemelen oyunu uzun süreler boyunca kontrol edecek ve yaratacağı birkaç noktayı gerçekleştirebilecek.

Tersine, Hırvatistan’ın gol kapısına girmesinin zor olacağını düşünüyoruz, ancak onların da gol atmayı başarabileceklerinden daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

90 dakika sonra Fransa’nın 3-1’lik skorla rahat bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: