UEFA Uluslar Ligi’nde Galler vs Belçika maçının tahmini

Her iki taraf da Cumartesi günü yapılacak olan Milletler Cemiyeti maçına hazırlanıyor: Galler Belçika ile oynayacak.

Galler – Belçika maçıyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Galce

Galler, Milletler Cemiyeti’nin Hollanda’ya karşı önceki maçında 1: 2’lik bir skorla yenildikten sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Galler% 44’lük bir topa sahipti ve 3’ünün gole düştüğü gole 8 vuruş yaptı. Galler için gol atan tek oyuncu Rhys Norrington-Davis (92′) idi. Öte yandan Hollanda, 2’si hedefe isabet eden hedefe 8 darbe indirdi. Hollanda için Theon Koopmeyners (50′) ve Vaut Weghorst (94′) puan aldı.

Rob Page’in Galleri, önceki altı maçta toplam 6 kez gol attı. Aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 5’dir.

Belçika

Belçika, Milletler Cemiyeti’ni son maçında Polonya’ya karşı 6: 1’lik bir skorla kazandıktan sonra maça çıkacak.

O maçta Belçika% 66’lık bir topa sahipti ve 11’i gole giren gole 18 vuruş yaptı. Belçika milli takımında goller Axel Witsel (42′), Kevin De Bruyne (59′), Leandro Trossard (73′, 80′), Leander Dendonker (83′) ve Lois Openda (93′) tarafından atıldı. Öte yandan Polonya, hedeften 6’sı, bunlardan 2’si de hedeften 6’sı vurdu. Robert Lewandowski (28′) Polonya milli takımının golünün yazarı oldu.

Önceki altı maçta Belçika toplam 11 gol attı. Ayrıca, bu davaların her birinde Belçika bir gol attı. Bu süre zarfında 9 gol kendi kalelerine atıldı.

Kişisel toplantılar

15/10/2013tarihinden itibaren önceki maçları analiz edersek, Galler’in bunlardan 2’sini, Belçika’nın 1’ini kazandığını ve berabere sayısının 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda bu dönemde bu iki takım arasında 13 gol atıldı, bunlardan 7’si Dragons ve 6 tanesi De Rode Duivels tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, final skorunun Galler 1-1 Belçika olduğu WC — Avrupa elemeleri maçının 10. gününde 16/11/2021 tarihinde gerçekleşti.

O zamanlar Galler% 24’lük bir topa sahipti ve hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Golün yazarı Kieffer Moore (32′) idi.

Öte yandan Belçika, 4’ünün hedefine düştüğü hedefe 16 vuruş yaptı. Kevin De Bruyne (12′) golün yazarı oldu. Yargıç: Arthur Soares Diash.

💡 Tahmin

Galler’in kesinlikle Belçika’nın bu kadrosuna karşı bir gol atabileceğine inanıyoruz, ancak bir gol onlara karşı olduğu kadar fazla olmayabilir.

Tahminimiz, normal saatlerde Belçika lehine 1: 2’lik bir skorla sona erecek gergin bir düellodur. Bu gerçekten ilginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: